Oi että miten mahtavaa oli taas olla naiseni orjana, hänellä oli jalassaan nahkasaappaat joita palvoa.
Mahtavinta on nuolla ne ja hinkata kalua niitä vasten ja sitten lopuksi spermata ne.
Upeinta oli että naiseni sitten käski siivota jälkeni...
Saappaat tekee naisesta ylevän jota palvoa, on ne niin ihmeelliset...nam. Mut ilman saappaita mua ei kiinnosta ollenkaan alistua.
Kuinka moni nainen täällä pitää saappaista ja pitää niitä leikeissä?
Mahtavinta on nuolla ne ja hinkata kalua niitä vasten ja sitten lopuksi spermata ne.
Upeinta oli että naiseni sitten käski siivota jälkeni...
Saappaat tekee naisesta ylevän jota palvoa, on ne niin ihmeelliset...nam. Mut ilman saappaita mua ei kiinnosta ollenkaan alistua.
Kuinka moni nainen täällä pitää saappaista ja pitää niitä leikeissä?
Vastaukset 7
Vanhimmat
Naiseni on jumalatar korkeissa koroissaan ja tosiaan pitää vielä olla nahkasaappaat ja mielellään mustat. Ja sitten nainen saakin minut pyörimään jaloissaan kuin koira. Nuolen, nuuhkin ja vikisen ruoskan iskuista.
Siinä suhteessa myös sama täällä, että olen saanut pari kertaa nuolla tuotokseni. suurta häpeää se tuottaa mutta kiihottaa kumpaankin.
Suosittelen muillekin saappaiden käyttöä seksileikeissä tai muuten jos haluaa saada miehestä nöyrän ja palvelualttiin.
mut toisinpäin.naiseni katsoo kun astelen likaiset kumisaappaat jalassa sisällä tai nostan kontiot pöydälle ja käsken ottamaan suihin.tietenkin kunnon pano keittiönpöydällä kuuluu palveluun.
sulla on kuule talon saappaat.....sotkisit omiasi köyhä.
mitäs nyt sanot.tämä tyttö käykin erään miehen luona ja yleensä vierailu ajoittuu samalle talli reissulle joten ratsastussaappaat ovat jalassa.tietenkin ne jalassa saan sisällä kulkea miten haluan.kahvinikin juon vain olohuoneessa,onhan niistä jälkiäkin jäänyt ja kun ensin puhdistan niistä enemmät olkkarin mattoon kun en ovella tullessani huomannut.mut sit tulee tämän miehen vuoro tehdä saappaista kiiltävät.ja useinmiten on onnistunutkin.niillä on hyvä sitten taas mennä tallille ja ratsastamaan.
pidän saappaista ja pidän niitä jalakssa myös sängyssä ja muiden seksileikkien aikana vaikka ihan orjaleikkejä emme harrastakaan. saappaat kiihottavat erityisesti miestäni mutta myös minua.
Harmi vaan, että meillä nainen ei ole saappaille lämmennyt, vaikka itse niistä suuresti pidänkin. Pitänee vain jatkaa ehdottelua tai tuoda esille asian tieteellinen tausta:
http://www.news.com.au/couriermail/story/0,23739,23157982-5013016,00.html
"STILETTOS can be good for a woman's sex life, says a study which claims wearing them 'directly works the pleasure muscles linked to orgasm'."
Itsellä kun lievä lukihäiriö olin saada sydärin kun luin että saappaat liekeissä. Kauhein mahdollinen asia mitä voi olla. Onneksi luin väärin ja sana olikin leikeissä.