Seksinostokieltodemareiden ikärakenne vanhenee vuodella joka vuosi. Nuoret ovat hylänneet prostituutiokieltopuolueen. Seksityön väheksyntä ei ole tätä päivää. Uusi sukupolvi ei hyväksy minkäänasteista suvaitsemattomuutta. Hyvä uusi sukupolvi, vanhat prostituutiota vastusvat ikäpolvet ovat pian historiaa. Sitten Suomessakin vapautetaan bordellit kuten vapaassa nykydemokratiassa kuuluukin. Yksilönoikeuksien perusteettomat rajoitukset, vanhoillisuus ja suvaitsemattomuus pitää kieltolakidemarit pois kartalta.
Vastustajat katoaa
New Breed
6174
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Elähtäneet vanhat papparaiset ja muut sovinistit on ikänsä saaneet elää naisten esineellistämisessä ja miehisessä etuoikeudessaan
huorata ja sitä varten on ollut kehittyneet oikein huoramarkkinatkin.Noin sivistymättömiä ei
enää kuitenkaan uudet sukupolvet olekaan.Naisten
esineellistäminen on aikansa elänyt pappojen harrastus, nyt se alkaa loppumaan.Vielä kun saadaan totaalilaki asennekasvatuksen tueksi, uudet sukupolvet ei taatusti (paitsi sovinistit)
harrasta maksullista huorausta.
SDP:n politiikan kylmää ja raakaa ydintä on katkera ja miesvihainen Taleban-henkinen, äärifeministinen ja fasistinen miesten totaalinen seksuaalisuuden kriminalisointi.
Demarihallitus ei tehnyt viimeisenä hallitusvuotenaan mitään muuta kuin yritti runnoa väkisin läpi seksin oston kriminalisointia ja lesbojen hedelmöityshoitolakia eduskunnassa.
Kun pää on kerran avattu,ei se sulkeudu noin vaan.
Sensijaan ääntä käytetään entistä kovempaa.
Yksi jaksaa raakkua täällä, siinä kaikki.
Aivan älytön mölisijä tuo tyyppi. Osaa kymmenkunta sanaa ja toistaa niitä pakkomielteisesti asiaan kuin asiaan.
Mutta kyllähän maailma mölyä vetää ja viita paskaa, sanoo vanha kansakin.
Jos noi samat asennevammaiset ja sovinistit saisi
yksin ääntä käyttää,nopsasti kyllästyisivätkin toisiinsa.Se on samanlaista kuin huorissa käynti,
tavara likoon ja se on moro.Samantoistoa äijilläkin.