mistä lainaa

Mistä saisin lainaa 25 000€ 12v takaisin maksuajalla? niin että kuukausierä olisi mahdollisimman pieni?.citipankki myöntää mutta onko muita??
2363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

pankeista lainaa saa. Nordea, Osuuspankit, Sampo, Säästöpankit, Paikallisosuuspankit, Handelsbanken.

Äänestä
  • noistahan varmaan saa kun vaan on sen pankin asiakas

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


25 000€ kirjoitti:

Mistä saisin lainaa 25 000€ 12v takaisin maksuajalla? niin että kuukausierä olisi mahdollisimman pieni?.citipankki myöntää mutta onko muita??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu