Perjantain Monari

Apuja!

Elikkäs olen sijoittamassa perjantain lätkämonariin nyt 64€ eli 64 rivin järjestelmä 1€ panoksella. Joten nyt kaipais jotain vihjeitä mestiksestä :)

3

352

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • asdhasdr

      Ite laitoin Tuto 5,6 HeKi 1,2 Koska Tuto nykyää mättää paljon maaleja ja Heki on ny pelannu niin ja näin! Jukurit Sport luultavasti tiukka matsi ja molemmat tappelee pisteistä 2,3 ja 3,4 siihe Leki ja KooKoo pelannu tiukkoja pelejä aikasemmin ja viimone päättyny 5-0 KooKoolle ja siihe kokeilin ihan villisti 1,2 ja 2,4 kolmonen ois pitäny kyllä laittaa, mut jälkiviisaus!

      • Otteluhan

        On Tuto-Hokki......?

        Eikä Tuto ole paljoa kohtaamisissa juhlinut,niukkoja voittoja/tappioita.Itse en 3-4 enempää tutolle laittais..


      • asdhasdr
        Otteluhan kirjoitti:

        On Tuto-Hokki......?

        Eikä Tuto ole paljoa kohtaamisissa juhlinut,niukkoja voittoja/tappioita.Itse en 3-4 enempää tutolle laittais..

        Oho sori laitoin väärän tiimin! Mut jos sarjataulukostakin katotaa ni ei varmaa tutolla mitään paineita enää häntäpään joukkueita vastaan ni herkuttelee parilla rennolla yv. maalilla ja varmistaa pelin sitte viel vikas eräs :)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut romahti Haapaveellä, kiitos Ilkka!

      Persut saivat historiallisen tappion haapaveellä! Kiitos Ilkka!
      Haapavesi
      88
      1998
    2. Hyvää yötä, olen rakastunut suhun

      Sanon tämän kyllä vielä sulle henkilökohtaisestikin. 😘
      Ikävä
      82
      1800
    3. Tiedätkö et olet

      Ärsyttävän hyvännäköinen.
      Ikävä
      54
      1449
    4. Nyt tiedän

      Että joku on lahjonut jonkun tai olemme idiootteja. Nuo kokkareiden päsmärit tuli valituksi valtuustoon. Onnea vaan kai
      Sysmä
      48
      1405
    5. Oletko mokannut?

      Oletko omasta mielestäsi mokannut jotain kaivattusi suhteen?
      Ikävä
      146
      1348
    6. Sanna Ukkolan kolumni: Rautarouva, joka unohti joukkonsa - Riikka Purran pitäisi katsoa peiliin

      "Historialliset tappiot eivät synny vahingossa. Ne syntyvät, kun johtaja unohtaa, ketä hänen piti palvella, kirjoittaa I
      Perussuomalaiset
      48
      1282
    7. Oletko ymmärtänyt

      Oletko ymmärtänyt jotain kaivatustasi lähiaikoina tai oletko muuttanut mielipidettäsi kaivatustasi?
      Ikävä
      144
      1234
    8. Kepun hegemonia jatkumassa vankkana Puolangalla

      Tuuliviirien vallankumous jäi pahasti piippuun!
      Puolanka
      26
      1084
    9. Teki mieli

      Huutaa meidän nimet tänne, niin ei jäisi epäselvyyttä. Ikävä sinua urpo.
      Ikävä
      39
      975
    10. Paraneeko ilmapiiri nyt?

      Paraneeko kunnallispolitiikan ilmapiiri nyt kun persuilla meni vaalit päin pers3ttä ja änkyräpersut tipahtivat vilttiket
      Hyrynsalmi
      25
      972
    Aihe