paperimiehen s80 volvo

huippuliksat loppu, autokin vaihdettava tulevan tulojeni mukaiseksi. huokaus....
7434
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

järkiintymistä paprumiesten palkkojen ym kohdalla ja hyvä niin

Äänestä

voisi vaihtua.. RAhapula

Äänestä
  • NO,ei ainakaan huonompaan vaihdu.Moni on Volvonsa vaihtanut ihan sovinnolla vaikka mihin.Semmoinen pensarosvo,että pahempaa saa hakea

    Äänestä

Kyllä sillä vallan ajelee. Premiumluokan auto.

Äänestä
  • Moisen katiskan liikkumaan.

    Äänestä

alta ?

Äänestä

kullä saa nauraa partaansa kun hullut lataintoilijat tarttu koukkuun....hähhhäähhääää....ei menny työtä alta, vaan 80sen vaihdankin xc90 maasturiin. siitä nivailijalle purtavaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaihtuu ladaan kirjoitti:

huippuliksat loppu, autokin vaihdettava tulevan tulojeni mukaiseksi. huokaus....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu