poliittista antia kansalle, tästähän me veronmaksajat sinulle maksetaankin.
Saarelat: Julkinen suukko kauppakeskuksessa!
http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1485881
Saarelat: Julkinen suukko kauppakeskuksessa!
http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1485881
Vastaukset 4
Vanhimmat
Tästä ei pelkästään Suomen kansalaiset maksa Tavjalle kovaa palkkaa, vaan joutuvat vielä maksamaankin kalliisti..
http://www.youtube.com/watch?v=uouHJkRRGuI
Entisajan karjakon työasu olisi sopiva työasu naiskansanedustajille, ehdottaa perussuomalaisten kansanedustaja Pentti Oinonen.
Näyttää kovasti siltä, että tätä Eduskunnassamme seksiahdisteluista traumoja saanutta kansanedustajaamme naitattaa tosi kovasti, niin näyttää kuvassa liimautuneen Olli Saarelan kylkeen. Eduskunnassamme miehet on alistettu hiljaisiksi, niin kansanedustajamme täytyy tämä ongelma hoitaa entisten suhteiden avulla.
Nyt se jysähti käyntiin tämä Tanja Saarelan kunnallisvaalikampanja ja tottakait sitä vatvotaan lehtien palstoilla tällä rakkauskertomuksella. Aika irvokkaan tuntuista peliä tämä kepun peli, kun koskaan ei tiedä pettääkö kepulainen vai ei? Kepumafiako se tekee näistä keskustan politiikoista tällaisia, häpeämättömästi yksityisyydellään ratsastavia. Vaikka tämä yksityisyyden käsitteleminen julkisuudessa kielletään heidän taholtaan monta kertaa, niin Tanja Saarenlan pitää itseään tyrkyttää lehdille ja kameroille. Kuvatkaa Please! Katsokaahan päältä saamme varmaan kohta lööppeihin kuvia siitä, miten Matti Vanhanen nuoleskelee ostosparatiisissa Susanna Ruususta. Kepulaisiten touhuihin ei ole luottaminen, tämä Vanhasen oikeusjuttukin voi olla vain keskustan vaalikampanjointia.