sanoit että viestiketjun aloittaja on pervo no laskin 3:men sivun viestit ja tulos on me jotka ei haluta pyyhkeitä saunaan ollaan aloitettu viesti ketju 't'm' viesti mukaan lukien' 7kertaa ja te pyyhe friikit 114 kertaa TURHA SELITELLÄ MITÄÄN JOKAINEN LASKUTAIDON OMAAVA VOI TARKISTAA ASIAN siinä sulle purtavaa viikonlopuksi
ESPOON SIVUHUONE
espoo peräkammari
5796
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ja se pitää täysin paikkansa.
Tuo viestiketjujen aloittajien määrä EI TODISTA YHTÄÄN MITÄÄN. AINOASTAAN SINUN VIESTIESI SISÄLTÖ RATKAISEE ja koska ne on silkkaa paskaa ja toisten haukkumista, ilman että sieltä löytyisi mitään faktaa tietoa ja asiallista palstan aiheeseen liittyvää tekstiä, NIIN EI VOI TULLA MUUHUN JOHTOPÄÄTÖKSEEN KUIN ETTÄ OLET TODELLA PERVO.
Kuinka monta viestiketjua minä olen aloittanut?
Näillä 3:lla viimeisellä sivulla ei ole ainuttakaan minun aloittamaani viestiketjua, koska olen pitäytynyt ainoastaan oikomaan faktalla tiedolla vapauden, eli sinun valheellisia ja perättömiä viestejä.
ensin myönnät että pitää täysin paikkansa sitten samassa lauseessa jo kiellätkin ettei aloitusten määrä todista mitään......sinun jakomielitautisuutesi on huipussaan oletko kenties poliitiikko?????? samalla näppäryydellä kääntelet ja vääntelet asioita sinua tyydyttävään muotoon pisteet siitä sulle mutta muista minkä taakseen jättää sen edestä löytää...................hyvät viikonloput sullekkin ota kupillinen lämmintä kaakaota ja rauhoitu
Puutteellisesta käsityskyvystäsi.
Ainoa minkä myönsin, oli se, että sinä olet pervo.
Sitten ihan eri lauseessa totesin, että aloitusten määrällä ei ole merkitystä, koska se on taas ihan eri asia, kuin se,että sinä olet pervo.
Jälleen uudessa lauseessa totesin ne perustelut, joiden mukaan sinä olet pervo.
Jos eroittaa asiat toisistaan, niin ei ole mikään jakomielitautinen. En myöskään ole mikään poliitikko. Sinun pitää muistaa myös, että kyllä sinä vielä löydät edestäsi kaikki aiheettomat solvauksesi ja valehtelusi, sekä haukkumisesi, unohtamatta totuuden vääristelyä.
Olen aivan rauhallinen, ei minun tarvitse erikseen rauhoittua.
kaakkao kupillisen psttttt. voit gookleta niin ymmärrät kaakaon merkityksen sun elämäntilantees
Minulla ei ole mitään tarvetta juoda kaakaota mainitsemastasi syystä.
Sensijaan Minttu viina ja kuuma kaakao on ihan hyvä yhdistelmä. Sinäkin voit kokeilla sitä, mutta ilman sitä Minttu viinaa. Sinulle voi olla pelkästä kaakaosta hieman hyötyä.
Sinun elämäntilanteeseesi ei auta muu, kuin riittävä psyyken lääkitys.