Ostaisitko
Tältä,.
4190
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Siinä ddr:ssä muka oli,kyllä hyvin ymmärrän Tarja Halosen sympatiat entistä ddr:ää kohtaan.Ei se niin paha maa ollut mitä porvarit antaa ymmärtää,toisaalta sehän on vaan hyvä asia että naapureitakin vähän tarkkaillaan,kyllähän tuolla tarkkailulla moni rikos valtiota vastaan saatiin estettyä.Sitä paitsi olihan se aika jännääkin seurata mitä naapurissa touhuttiin.
Samanlainen kohu mitä nousi Rusista pitää tasapuolisuuden nimissä nostattaa myös Halosesta. Halonen ja Lipponen on stasivakoilijoita. Halonen yrittää onnettomasti tarjota vaihtoehtoa että hän harvinainen väritön tapaus stasiasiassa, haha. http://www.youtube.com/watch?v=gRkAdDB4WbY
yksi plus yksi on http://www.youtube.com/watch?v=zhQXGi3SlyQ
Vakoilutotuus olisi pitänyt tuoda julki jo ennen presidentin vaaleja, kannatus olisi ollut 0.1 prosenttia.
Kyllä se itäsaksa on mainettaan parempi,esimerkiksi roskaruokaa siellä ei kaupiteltu ollenkaan.Meidänkin lapset syövät välipalaksi hapankaalia ja jälkiruoaksi ohrapuuroa,eikä mitään turmeltuneita mäkkärin tuplajuusto hampurilaisia ja sunday jäätelöitä,ja paljon parempia on ollut! Ei TODELLAKAAN ole ihme jos TARJAKIN dikkaa itäsaksaa.
Kallion nakkarilla tuon tuostakin...