Onko kuinka monelle jotka ovat käyttäneen/käyttävät Vi-Sibliniä ollut apua?? kuinka kauan sitä saa käyttää ja voiko siitä olla jotain huonoja seuraamuksia eli mitä pitäisi varoa kun sitä käyttää? olen saanut sitä maha ongelmiini haluisin vaan kysyä ennen käyttöä siitä?
tälläsen käyttö?
vi-siblin
3250
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
olen käyttänyt vi-sibliniä pari vuotta,nykyään kerran päivässä,ennen kaksi kertaa.mutta se turvottaa mahaa liikaa ja nipistelee..ota mielellään vain kerran päivässä ja syö muutakin kuitupitoista,esim.näkkileipää...kyllä suosittelen vi-sibliniä.
Löysään vatsaan vai ummetukseen?
Vi-Siblinin kanssa pitää muistaa juoda riittävästi nesteitä.
Olen käyttänyt sitä jo vuosia.Sitä voi käyttää jatkuvasti. Otan kerran päivässä. Se on vaan kuitulisä, mikä on hyvä vatsan toiminnalle. Jos joskus unohtuu käyttää, niin kyllä mulla ainakin tulee vatsa kovalle. Ei kiva.