Loppuunmyynti

kertokaahan hyviä vinkkejä millä tehdä kunnon bisnes loppuunmyynnistä? Pelkästään tuo sana kyllä saattaa herättää ihmisten ostovimman.
3363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Viestistäsi saa sellaisen kaiun, että käyttäisit termiä "loppuunmyynti" pelkästään myynnin edistämiseen. Toivottavasti näin ei ole, sillä loppuunmyynti saa olla vain ja ainoastaan sitä itseään ja lisäksi sitä ei saa jatkaa loputtomiin.

Äänestä
  • Ihan lopettamassa olen, mutta varastoa on kyllä runsaasti jäljellä. Tiedän juu, että loppuunmyynti saa kestää 6 kk. Mulla se kestää 2kk. Ja sen jälkeen nenä kohti uusia seikkailuita ;-)

    Äänestä

  • niin olekan. kirjoitti:

    Ihan lopettamassa olen, mutta varastoa on kyllä runsaasti jäljellä. Tiedän juu, että loppuunmyynti saa kestää 6 kk. Mulla se kestää 2kk. Ja sen jälkeen nenä kohti uusia seikkailuita ;-)

    Voitko hyödyntää mahdollisia realisointi palveluita?

    Toinen mitä on käytetty korvaamaan termiä loppuunmyynti on Varaston tyhjennys.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


alkakoon kirjoitti:

kertokaahan hyviä vinkkejä millä tehdä kunnon bisnes loppuunmyynnistä? Pelkästään tuo sana kyllä saattaa herättää ihmisten ostovimman.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu