V8 murinaa ei voita mikään!

Kyllä kaihoten muistan kun arkikäytös oli V8-jenkkejä, nyt bensa maksaa maltaita, mutta oli se mahtavaa aikaa, onneksi sain kokea sen! Ja se Camaro Rallye V8:llä oli kuin formula !:ssä olis istunut! Kivat muistot. Ja valokuvat! Oli se
pojjaat ruokotonta aikaa!
3390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kyllä jenkit on vaan niitä autojen autoja

Äänestä

Kyllähän ne edelleen lotkottaa. Ei enää kuin pari kuukautta ja alkaa asfaltti olla taas kuivaa...

Äänestä

Nimittäin tyytyväisen naisen hyrinä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kun viel sais kirjoitti:

Kyllä kaihoten muistan kun arkikäytös oli V8-jenkkejä, nyt bensa maksaa maltaita, mutta oli se mahtavaa aikaa, onneksi sain kokea sen! Ja se Camaro Rallye V8:llä oli kuin formula !:ssä olis istunut! Kivat muistot. Ja valokuvat! Oli se
pojjaat ruokotonta aikaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu