dr Phil

eronnut?

Hei! Kuulin tänään, että dr Phil olisi eronnut. Kuka tietää, pitääkö paikkansa?

5

2580

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ensimmäisestä

      Dr. Phil on eronnut ensimmäisestä vaimostaan, jonka hän nai vuonna 1970. Ohjelmassa näkyvän Robinin kanssa hän meni naimisiin vuonna 1976.

      Ex-vaimon mukaan Phil oli dominoiva ja petti vaimoaan avoimesti ja ilman tunnontuskia. Phil myös käskytti ex-vaimonsa nostelemaan punttia, jotta vaimon rintavarustus pysyisi hyvässä kunnossa ja vaimo muutenkin näyttäisi hyvältä.

      Dr. Philillä ei ole tällä hetkellä oikeuksia pitää praktiikkaa, sillä 80-luvun alkupuolella hän sekaantui 19-vuotiaaseen naispotilaaseensa.

      • nämä..

        tietosi ovat peräisin?


      • -´´1´´´

      • Anonyymi

        Se joka lähtee julkisesti panettelemaan ja puhumaan negatiivisesti henkilöstä jota ei oikeasti tunne ja ei pysty todentamaan jonkun sanomaa todeksi ( perustaa mahdollisesti kuulopuheeseen ) on luultavasti katkera ja luonteeltansa kateellinen ja katkeroitunut. Minä en tunne Dr phill ja en ole henkilöä tavannut en voi mitenkään tehdä minkäänlaisia johtopäätöksiä.... Olet näköjään ihan oikea perus suomalainen juntti.
        Sinulla on liikaa jouto aikaa , hanki oma elämä


    • Anonyymi

      On tämä kauhea keskustelu palsta missä osa suomalaista pääsee haukkumaan toisia tai valitellaan itsestä ja omasta elämästään ?? Mitä jos olisi rakentavaa ja opettavaista keskustelu aiheita

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      104
      9314
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      47
      4509
    3. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      102
      1966
    4. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      42
      1841
    5. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      24
      1600
    6. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1341
    7. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      37
      1270
    8. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      54
      907
    9. Olisinko mä voinut käsittää sut väärin

      Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt
      Ikävä
      31
      892
    10. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      30
      883
    Aihe