Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mitä sä Teppo

Edes takas ton kirjautumisen kanssa? Jätkä pyörii ku puolukka hintin peräreiässä. Etusivulla vaan näkyy sun typerä kuvas vähän väliä.
4264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

eniro toimii sen verran viiveellä että se typerä kuva tosiaan paljastaa tilanteen

Äänestä

Kuis nii typerä hei!? Laitahan oma kuvasi esille, niin voimme vertailla "tyhmää" ja "hyvää kuvaa" hei! Jos et laita, niin suosi hiljaisuutta!

Äänestä

Stadin nuori jättiase lähtee kohto pohjoista maaliskuun alussa et sillei hei! Saatiin vuokrattua 400 neliön mökki kolmeen pekkaan et sillei hei! Tai Teppohan sen maksaa. Levi on paikka, jossa Tepon on hyvä hengittää: Teppo

Äänestä
  • en löytänyt leviltä kyllä yhtään 400 neliön mökkiä vaikka siellä on tullut käytyä lomailemassa. laittaisitko linkin kyseiseen mökkiin, jotta katoisi mielestä ajatus että puhut täyttä paskaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vekslaat kirjoitti:

Edes takas ton kirjautumisen kanssa? Jätkä pyörii ku puolukka hintin peräreiässä. Etusivulla vaan näkyy sun typerä kuvas vähän väliä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu