Tänään nähdään tv'ssä koko se roskajoukko, jotka ovat prostituutiokielloillaan aikaan saaneet hyväksikäyttömäärien räjähdysmäisen kasvun viimeisen 10 vuoden aikana. Raiskaukset ja lasten seksuaalinen hyväksikäyttö on lisääntynyt sadalla prosentilla 10 vuodessa. On järjetöntä yrittää säätää luonnonlakeja eduskunnassa, jossain muualla järjettömät kiellot kostautuu. Kaikki tänään kivittämään demariakkoja.
Seksinostokieltodemarit
A-Talkissa tänään
16379
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Kyllä samaa asiaa ajaa nyt monet muutkin kun
demarit,kaikkia ei vain näy medioissa.
Olette pian tulleet tienne päähän,asennevammaiset
naisten esineellistäjät.
Demarit jäävät ikuisiksi asioiksi oppositioon, jos eivät jatkossa ala ajaa myös miesten etuja kiusaamisen sijaan.
Pelkät vasurinaisten äänet eivät riitä hallitukseen pääsyyn tulevaisuuden Suomessa
Tulee varmaan monen naisen mietittyä,mihin äijiä
eduskunnassa enää tarvitaan.
Lesbothan vihaavat seksityöläisiä ja antavat tukensa demarinaisille. jos koko 1 % saadaan aktivoitua demarinaisten taakse, niin kannatus on vakaa.
Ei tämä ole pelkkä naisten,lesboista puhumattakaan, ajama asia.
Kansalaisvapauksien rajoittaminen ei ole fiksujen ihmisten hommaa.
Sitä tekevät vinksahtaneet ja huonoitsetuntoiset tyypit.
Fiksut ihmiset ajaa naistenkin arvostusta ja
ihmisoikeuksia.Huoraushan sellainen "ihmisoikeus" ei voi olla.
Naisen oikeutta tehdä nopeasti isot rahat myymällä seksipalvelua siitä vapaaehtoisesti maksaville miehille loukkaa tosi pahasti ulkopuolisten asiakkaille tekemä kiusa.
Kiusaaminen pitää saada loppumaan, elämmehän vapaassa maassa, jossa aikuiset päättävät itse intiimielämästään.
Ja jos ei seksin myynti jotain naista kiinnosta, niin eihän hänen tarvitse osallistua mihinkään seksikauppaan liittyvään. Ihmisen pitää olla jotenkin sairaalloinen, että on kiinostunut muiden intiimielämästä ja pyrkii sitä rajoittamaan oman mielen mukaan.
Huoraamisten ei pidä loukata eikä häiritä millään lailla sivullisia ihmisiä.Vertauskohteena käy
thaihuoraamot,jossa thaikut myy valtoimenaan
äijille seksiä.Ko.pumppaamot sijaitsee keskellä
asutuskeskuksia toimien näin laittomina bordelleina.
Pitää olla aika lailla kieroon kasvanut sellaisen ihmisen, jota häiritsee kahden hänelle täysin tuntemattoman aikuisen ihmisen keskenään vapaaehtoisesti suljetussa liikehuoneistossa harrastama seksi.
Asennevammaisten mielestä tietty voisi seksiä saada vaikka ärrältä,kunhan pussit vaan tyhjenee.
Ei muista ihmisistä väliäkään,vaikkei näitä kiinnostaisi pätkän vertaa huoraamiset.Sivulliset ei tahdo huoraamiseen törmätäkään.Ei keskellä
asumalähiöitään eikä muuallakaan liikkuessaan.
Tähänhän te ette pysty?
Lukittu ulko-ovi kyllä pysäyttää, ellei ole työkaluja mukana.
Halpa-arvoiset hieroskelijat toimii keskeisillä
asuin-ja työpaikkalueilla.Kyllä todellakin häiritsee kunnollisia sivullisia ihmisiä.
Että joku kehtaakin pilkata ahkeria ja työteiliäitä maahanmuuttajia. Aika pitkälle on mennyt laiskottelun ja loisimisen ihannointi.
Selvä peli,ettei niihin voi enää luottaa.
Ja käytäntöä,että kaikki niistä menee samaan
piikkiin.
Linnaan joutaisi!