Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

pelasin 200 eurolla

TPS 1-Jokerit 2
Kärpät-HPK 2 1

kerroin yli 4
5456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jokerit voi pitää, mutta kärpät ei todellakaan voita
Hpk:ta kolmella maalilla. Ei voi kun nauraa, jos olet tämmösen vedon mennyt tekemään. Itselaitoin saman pelin x2.

Äänestä
  • kärpät voittaa aina vähintään 3 maalilla ja niin myös tänäänkin!

    Äänestä

AINA, olenhan veikkaajaguru!

Äänestä
  • tilanteet

    TPS-Jokerit 1-4
    Kärpät-HPK 4-0

    rahaa tulee pirusti

    Äänestä

tuo yks homppeli jo nauro sun vedolle ja sillä itellä kusee se!

mä tästälähin peesaan sun vetojaS!

pohjolan poikiin pitää aina luottaa

muistan kun jyp johti 5-1 tai 5-0 ja peli loppu 5-5

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Veikkaajaguru kirjoitti:

TPS 1-Jokerit 2
Kärpät-HPK 2 1

kerroin yli 4

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu