nordax

Onko kellään kokemuksia kyseisestä paikasta?Oletteko saaneet alustavia päätöksiä ja miten pitkään kestänyt kun rahat tulleet tilille kun olette postittaneet velkakirjan ym?
1967
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mitään antaa- paitsi niille joille ovat itse tarjouskirjeen ensin lähettäneet. Eikä se ole mikään pikavippifirma.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

Onko kellään kokemuksia kyseisestä paikasta?Oletteko saaneet alustavia päätöksiä ja miten pitkään kestänyt kun rahat tulleet tilille kun olette postittaneet velkakirjan ym?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu