porkkana taskussa?

onko eläinlääkärillä aina porkkana taskussa???
3274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mikä kysymys toi nyt oli?

Äänestä
  • hei,hauska kysymys, mutta ei ole, jotkut voivat pitää eväslaukussaan, jos haluat varman tiedon, kysy eläinlääkäreiltä, ne sen tietävät parhaiten.

    TERVEISIN: Eläinsuojelia.

    Äänestä

  • Eläinsuojelia 123 kirjoitti:

    hei,hauska kysymys, mutta ei ole, jotkut voivat pitää eväslaukussaan, jos haluat varman tiedon, kysy eläinlääkäreiltä, ne sen tietävät parhaiten.

    TERVEISIN: Eläinsuojelia.

    Hah, en ole kyllä kuullut, et kellään olis porkkanaa taskussa eikä itseltäkään sellaista löydy :)

    Hevoseläinlääkärillä vois ehkä kuvitella olevan lahjuksena.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eläinlääkäri kirjoitti:

onko eläinlääkärillä aina porkkana taskussa???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu