Selkasauna paljaille pakaroille on ihan kiva juttu. Otetaan kadesta kiinni ja vedetaan poikittain polvien paalle. Lasketaan housut alas ja annetaan hyva selkasauna paljaille pakaroille. On myos mukava itse saada. Paljonko kestaa kipua. Se sattuu, sopivasti. Asiaan ei saa liittaa seksia, ainoastaan kipua pakaroille. On myos ihan kiva olla itse saamassa. Selkasauna. Mukava leikki.
selkasauna
minnamaria
103087
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Kuvailet selkäsaunan melko realistisesti. Voiko selkäsaunaan yhdistää jokin todellinen syy, voidaanko se antaa aivan aiheesta rangaistuksena ja säilyttää silti asian eroottisuus?
voihan olla vaikka leikki, jossa esim ystavykset, toinen heista alkaa murjottamaan jostain, kiusaa kaveriaan, puhuu tai haukkuu toista aiheetta ymym.
Silloin voi vain sanoa - mina tiedan mita sina kerjaat, kun mennaan meille niin saat rangaistuksen huonosta kayttaytymisestasi.
Tai vaikka ei olisi leikkikaan, aina hyvien ystavien kanssa yhdessa ollessa saattaa sattua jotain, joka vaatii fyysista rangistusta.
Eroottisuus nakyy siina, miten pikkuhousut riisutaan polvitaipeisiin, mika asento valitaan selkasaunaan, mita puhutaan ja milla aanensavylla ennen sita, kuinka paljon saaja pelkaa tulevaa, mika on oma kipuraja, mika valitaan valineeksi selkasaunaan, ellei oma kasi riita. kaikki tama alusta loppuun saakka voi olla hyvin eroottista. Myos se, etta tilanne on turvallinen, siihen ei liity hallitsematonta vakivaltaa. mutta kuitenkaan han joka on saajana ei hallitse tilannetta vaan antaja. Antajan pitaa kontrolloida koko ajan miten toinen reagoi, ettei tilanne mene liikaa yli kestokyvyn. asiasta voi myos puhua ennen sita.
Jos piiskaamisesta nauttii, niin eikö se nautinto seksuaalista kiihotusta ole. Oli sitten antajana tai saajana.
Tai jos ei nauti, ei sitä haluakaan.
Kärsimyksiä on paljon sellaista mistä ei nauti, hammaskipu esim. ei seksuaalista.
Mutta jos kaunis nainen hymyilee ilkikurisesti nauttien hammaskivullesi, voi siitä nauttia silloin masokistisesti...
Kummallinen on ihmisen mieli.
Onko ketään lyönyt oksa kylmään poskeen, ilkeä kipu, vihaa, ei nautintoa....
...ainakin naispuoliselle henkilölle. Pepun piiskaaminen on mielestäni eroottista, mutta piiskaan aina mielelläni naishenkilöitä, jotka piiskaa haluavat, vaikkei siihen erotiikkaa liittyisikään.
Minä taas pidän tilanteesta, jossa nainen istuu kahareisin hartioiden/pään päällä ja piiskaa takapuoliani ja reisiäni. Se vasta on kiihottava kokemus. Olen kerran kokeillut ja haluaisin kokeilla uudelleen, jos vain löytyisi nainen tai nuori tyttö, joka haluaisi toteuttaa fantasiani.
Haluatko anna minulle selkäsauna?
Miten olisi tumma,kiihkeä treenattu terve mies Hesasta? En etsi seksiä :)[email protected]
[email protected] otat yhteyttä minna ja heti
Ota yhteyttä jos koivuvitsalla annettu selkäsauna kiinnostaa
Laittanet mailia osoitteeseen [email protected]. Asun PK seudulla.