Liian raju orgasmi?

vaivautunut

Kysyisin teiltä kokemuksia hyvät naiset ja miks ei miehetkin. "ongelmani" on raju orgasmi jonka saan yhdynnässä. Välillä tuntuu etä menetä täysin kontrollini orgasmissa, ja pelkään että mahdollisesti satutan kumppaniani kun en pysty hallitsemaan itseäni. Lisäksi olen todella äänekäs huipun tullessa ja huudan lähes suoraa huutoa! En tarkoita että olisin väkivaltainen tai muuta, vaan orgasmissa saan niin voimakkaat lihaskouristukset että pelkään satuttavani kumppaniani. Olemme toki puhuneet asiasta ja hän on kummastellut rajua orgasmiani eikä hän ole tuntenut oloaan uhatuksi, mutta minua asia on jäänyt vaivaamaan. Onelma ei pienene useampien peräkkäisten yhdyntäkertojen jälkeen vaan koen aina vaan rajumman orgasmin. Olen jopa saanut muutaman kerran jonkinlaisen "rajatila kokemuksen" niissä tavallaan seuraan vierestä tapahtumia ja orgasmi on todella voimakas, en pysty edes nousemaan ylös vähään aikaan kun ei jalat kanna ja on aivan voimaton olo. En usko että nuorella iällä voisi tätä asiaa selittää sillä olenhan jo yli kolmekymppinen, ja olen kokenut nuoresta alkaen voimakkaasti ja iän karttuessa kokemukset vain tuntuvat voimistuvan.

15

10651

    Vastaukset 15

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Toiveajattelija

      Näinhän sitä kaikki haaveilee.

    • noin näin

      tällainen vanhempi setä ratkaisi tilanteen siten että vein huutajan syksyllä mökille.Itsekin pelästyin eka kerran kohdatessani tällaisen.Joko ylpeilet kavereillesi aamulla tai viet piiloon kun nait.

    • ...

      Wau!

    • minkä luulet

      olevan.Vaan jonkinlainen mielenhäiriö? Paniikkikohtaus.

      Seksuaalineuvoja.

      • hommaa tällekkin naiselle

        Olen huomannut todellakin, että äänekäs orgasmi tuottaa joissakin miehissä pelkoa ja toisissa kiihkoa.

        Itse saan tosi rankkoja orgasmeja ja menetän kontrollin kokonaan, huudan.. Nykyisen rakastajani mielestä se on mahtavaa. Mutta muistan erään yhden illan jutun, joka virkkoi "elä huuda".


      • meikälikalle
        hommaa tällekkin naiselle kirjoitti:

        Olen huomannut todellakin, että äänekäs orgasmi tuottaa joissakin miehissä pelkoa ja toisissa kiihkoa.

        Itse saan tosi rankkoja orgasmeja ja menetän kontrollin kokonaan, huudan.. Nykyisen rakastajani mielestä se on mahtavaa. Mutta muistan erään yhden illan jutun, joka virkkoi "elä huuda".

        Mä olen koittanut purra tyynyä silloin kun tulee "pois tästä maailmasta"-orgasmi, jos siis ollaan sellaisessa paikassa missä ei sovi metelöidä. Tosin tahtoo hampaidenkin ote herpaantua silloin kun tuntuu taju olevan lähdössä.

        Heh, jos joku mies sanois mulle sängyssä, että "älä huuda", niin se sais heti perään sanoa "älä lähde". ;D


    • orkku

      Olisimpa miehesi, kuullostaa aivan upealta kokemukselta myös miehelle. WAU! Nainen huutaa ja tärisee alla, pimppä värähtelee kuin moottoroitu, lisää varmasti miehenkin orgasmin nautintoa.

    • naapurin setå

      Itsellänikin oli suhde naiseen joka todella "sai"Sanoi kerran uskovansa,että naidessa voi lähteä taju.Sai kyllä aivan uskomattomia voimia lauetessaan,näytti,että silmät kääntyisivät ympäri,pää heiluu aivan holtittomasti,tuntui kuin kaikki kontrolli liikkeistä puuttuisi.Heti orkun jälkeen haukkoi happea kuin kala kuivalla maalla,eikä todellakaanpystynyt liikkumaan.Hommasta kun pääsee "jyvälle"eihän parempaa seksiä olekkaan.Jokainen nainen haluaa omanlaisen käsittelyn hetkellä,jolloin huippuhetki tulee!!

      • miltsi87

        Juotko liikaa maitoa kenties? Tieteellisissä julkaisuissa on selkeästi todettu, että jos ihminen juo maitoa litran pari päivässä se auttaa stimulointumaan ja saattaa jopa luoda rajatilan kaltaisia kokemuksia. Jotkut ovat jopa tajunnan menettämisen lähellä :) Sinuna lopettaisin maitotuotteiden käytön kokonaan ja katsomaan parin viikon päästä miten se on alkanut vaikuttaa!


      • Anonyymi
        miltsi87 kirjoitti:

        Juotko liikaa maitoa kenties? Tieteellisissä julkaisuissa on selkeästi todettu, että jos ihminen juo maitoa litran pari päivässä se auttaa stimulointumaan ja saattaa jopa luoda rajatilan kaltaisia kokemuksia. Jotkut ovat jopa tajunnan menettämisen lähellä :) Sinuna lopettaisin maitotuotteiden käytön kokonaan ja katsomaan parin viikon päästä miten se on alkanut vaikuttaa!

        No niin!!Nyt sitten alettiin hamstrata maitoa! Meijerit ihmeissään kun kulutus hyppää pilviin!


    • Anonyymi

      Sehän on upeita, että orkku on mega raju!

    • Anonyymi

      Vaimoni saa yleensä lievempiä orkkuja, mutta joskus kun on oikein kunnolla kiimassa ja saa esimerkiksi kahta yhtäaikaa. niin orkut o todella valtavia. Hän heittelehtiij ja saa erittäin voimakkaita kouristuksia, kurkusta kuuluu vain korinaa ja silmät on päässä nurinpäin, näkyy vain valkoista. Myös tapahtunu että pissa roiskahtelee. Orkku voi olla myös pitkä, jopa minuutti pari. 10.min. on aivan kuin muissamaailmoissa . Sitten sanoo . Voi kiitos pojat. Tätä joskus lisää.

    • Anonyymi

      H­e­i! Ku­­­ts­­­um­­me sinut käymään uudessa cha­­tis­­­sa! Mei­tä on yl­­­i miljo­­ona! 👉 http://3422111.com/H/5jQdL 👈

    • Anonyymi

      jos en ole saanut vähään aikaan, se tunne on niin voimakas että huohotan ja hyvä ettei taju pinene, olin ollut kuukauden ilman ja naiseni ratsasti selkä minun kasvoihin päin ja hieroi palleja ja puristeli hellästi, laukesin niin hirvittävän voimallisesti! huohotin ja ääntelin enkä voinut pidätellä mekkalaa, kroppa kramppasi suorastaan ennen kun laukesin, laukesin holtittomasti ja tietenkin naiseni otti ilon irti ja jatkoi innolla kyykäten

    • Anonyymi00027

      Meillä oli pari kaveriamme kylässä ja otettiin paukkuja sekä olutta , illalla saunaan ja tietty vaimoni mukana . Saunan jälkeen kun oltiin pesty vaimoni kunnolla ja pillu myös hän sai pestä meidän kullit . Saunan jälkeen istuttiin kaikki paitsi yksi kaverimme sohvalla suudeltiin vaimoni ja imettiin nännejä ja yksi oli vaimoni jalkojen välissä nuolemalla pillua , siinä jonkin aikaa kihotettuamme vaimoa kaveri nosti vaimon syliinsä ja vietiin makuuhuoneeseen jossa jatkoimme kiihottamista , vuoron perään nuolikme pillua sekä suudeltiin vaimoani ja nänjitkin saivat imuja . Meillähän miehillä oli jo kullit kovana ja eimuuta kuin naimaan kaverit ensin , ensimmäinen kaveri kun nussi niin vaimo sai jo orgasmin ja toisen perään kun kaveri päästeli spermat pilluun niin toinen Kaveri meni tilalle naimaan , ei tarvinnut kuin muutaman kunnon työnnön pilluun niin vaimo sai mahtavan orgasmin kyllä hän tärisi ja silmät pyörivät kuin väkkärät ja suusta kuului semmoista mölinää , eihän kaveri pystynyt vähään aikaan nussimaan kun vaimo tärisi ja pomppi , kesti muutamanminuutin ennenkuin kaveri pysyi alkamaan nussimaan ja sanoi että pillu kouristelu kullin ympärillä että meinas spermat lentää ja lennättikin ne aika nopeaa ja minä menin nussimaan , nussin oikein kovaa ja vaimo silmät kiinni ja saikin kohta orgasmin enkä minäkään pystynyt kauaa pidättelemään vaan päästin siemenet sisään . Vaimo ei meinannut tokeentua ollenkaan , me vieressä suutelimme vuoronperää vaimoani ja hieroimme klitorista , pikkuhiljaa silmät aukenivat ja älli palasi , vaimo sanoi ettei ole tuommoista kokenut ennen vaikka ollaan monesti ennenkin naitu häntä kaikki kolme . Meni varmaan puolituntia ennenkuin vaimo pääsi ylös ja olohuoneeseen meidän tykö ja hän kävi suutelemassa meitä jokaista ja vieläkin sanoi että oli uskomaton miten voi saada tuollaisen orgasmin että varmasti taisi olla tajusin pois muistan vaan sen aallon joka vyöryi läpi koko vartaloni .

    Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. kolme tunnistetta kaivatustasi

      Anna kolme tunnistetta kaivatussasi!
      Ikävä
      71
      1335
    2. Kai mua vähän

      Masentaa tämä kaikki. Tämä koko meidän välinen juttu on niin vaikea… Voitaisiinko molemmat lopettaa tilanteen ruokkimine
      Ikävä
      139
      1102
    3. Onko karhukanta jo liian iso? Lenkkeilijä kohtasi kontion juoksulenkillä

      Rantasalmella lenkkeilijä kohtasi karhun. Kylällä karhun näkeminen on ollut tosi harvinaista. Onko karhukanta jo liian i
      Maailman menoa
      116
      758
    4. Vanhat konkarit ulos Elämäni biisistä - Yle selittelee

      Elämäni biisi starttaa taas tänä syksynä. Mukana on ripaus uutta, mutta poissa on iso osa vanhaa... Poissa ovat Markku
      Tv-sarjat
      19
      663
    5. S-ryhmän Israel-boikotti liiketalouden opintojen tapausesimerkkinä

      Tätä S-ryhmän Israel-boikottitapausta käsitellään jo kauppakorkeakoulujen ja johtamiskorkeakoulujen esimerkeissä. Se ant
      Maailman menoa
      24
      637
    6. Oot upea nainen, älä vähättele ittees

      Ja tietojeni mukaan 2 muuta on susta kiinnostuneit mun lisäks. 👀
      Ikävä
      37
      606
    7. Mitä tehdä kun rakastan yhtä ja olen rakastunut toiseen

      Kamala tilanne. Voinko pitää molemmat? 😁
      Ikävä
      63
      570
    8. Mitä vit,,tua!

      Mikä hiivatin kommunistien teltta oli kirsikan nurkalla, olivat vähällä jäädä telttoinensa auton alle kun olivat sen kul
      Suomussalmi
      26
      549
    9. Mies miksi moinen vetäytyminen?

      1) Olit loukkaantunut tai suuttunut 2) Sulla oli toinen nainen 3) Luulit, etten halua jatkaa tutustumista 4) Vai joku
      Ikävä
      52
      539
    10. Hyvä Kukkola! toitte tänne taas jotain uutta

      Niin sitä pitää! Kehittää oikeasti tarjontaa. Nyt on maut kohdillaan! Käykäähän herkuttelemassa wingseillä ja siipiweikk
      Haapavesi
      64
      531
    Aihe