Kysyisin teiltä kokemuksia hyvät naiset ja miks ei miehetkin. "ongelmani" on raju orgasmi jonka saan yhdynnässä. Välillä tuntuu etä menetä täysin kontrollini orgasmissa, ja pelkään että mahdollisesti satutan kumppaniani kun en pysty hallitsemaan itseäni. Lisäksi olen todella äänekäs huipun tullessa ja huudan lähes suoraa huutoa! En tarkoita että olisin väkivaltainen tai muuta, vaan orgasmissa saan niin voimakkaat lihaskouristukset että pelkään satuttavani kumppaniani. Olemme toki puhuneet asiasta ja hän on kummastellut rajua orgasmiani eikä hän ole tuntenut oloaan uhatuksi, mutta minua asia on jäänyt vaivaamaan. Onelma ei pienene useampien peräkkäisten yhdyntäkertojen jälkeen vaan koen aina vaan rajumman orgasmin. Olen jopa saanut muutaman kerran jonkinlaisen "rajatila kokemuksen" niissä tavallaan seuraan vierestä tapahtumia ja orgasmi on todella voimakas, en pysty edes nousemaan ylös vähään aikaan kun ei jalat kanna ja on aivan voimaton olo. En usko että nuorella iällä voisi tätä asiaa selittää sillä olenhan jo yli kolmekymppinen, ja olen kokenut nuoresta alkaen voimakkaasti ja iän karttuessa kokemukset vain tuntuvat voimistuvan.
Vastaukset 15
- Toiveajattelija
Näinhän sitä kaikki haaveilee.
- noin näin
tällainen vanhempi setä ratkaisi tilanteen siten että vein huutajan syksyllä mökille.Itsekin pelästyin eka kerran kohdatessani tällaisen.Joko ylpeilet kavereillesi aamulla tai viet piiloon kun nait.
- ...
Wau!
- minkä luulet
olevan.Vaan jonkinlainen mielenhäiriö? Paniikkikohtaus.
Seksuaalineuvoja.- hommaa tällekkin naiselle
Olen huomannut todellakin, että äänekäs orgasmi tuottaa joissakin miehissä pelkoa ja toisissa kiihkoa.
Itse saan tosi rankkoja orgasmeja ja menetän kontrollin kokonaan, huudan.. Nykyisen rakastajani mielestä se on mahtavaa. Mutta muistan erään yhden illan jutun, joka virkkoi "elä huuda". - meikälikalle
hommaa tällekkin naiselle kirjoitti:
Olen huomannut todellakin, että äänekäs orgasmi tuottaa joissakin miehissä pelkoa ja toisissa kiihkoa.
Itse saan tosi rankkoja orgasmeja ja menetän kontrollin kokonaan, huudan.. Nykyisen rakastajani mielestä se on mahtavaa. Mutta muistan erään yhden illan jutun, joka virkkoi "elä huuda".Mä olen koittanut purra tyynyä silloin kun tulee "pois tästä maailmasta"-orgasmi, jos siis ollaan sellaisessa paikassa missä ei sovi metelöidä. Tosin tahtoo hampaidenkin ote herpaantua silloin kun tuntuu taju olevan lähdössä.
Heh, jos joku mies sanois mulle sängyssä, että "älä huuda", niin se sais heti perään sanoa "älä lähde". ;D
- orkku
Olisimpa miehesi, kuullostaa aivan upealta kokemukselta myös miehelle. WAU! Nainen huutaa ja tärisee alla, pimppä värähtelee kuin moottoroitu, lisää varmasti miehenkin orgasmin nautintoa.
- naapurin setå
Itsellänikin oli suhde naiseen joka todella "sai"Sanoi kerran uskovansa,että naidessa voi lähteä taju.Sai kyllä aivan uskomattomia voimia lauetessaan,näytti,että silmät kääntyisivät ympäri,pää heiluu aivan holtittomasti,tuntui kuin kaikki kontrolli liikkeistä puuttuisi.Heti orkun jälkeen haukkoi happea kuin kala kuivalla maalla,eikä todellakaanpystynyt liikkumaan.Hommasta kun pääsee "jyvälle"eihän parempaa seksiä olekkaan.Jokainen nainen haluaa omanlaisen käsittelyn hetkellä,jolloin huippuhetki tulee!!
- miltsi87
Juotko liikaa maitoa kenties? Tieteellisissä julkaisuissa on selkeästi todettu, että jos ihminen juo maitoa litran pari päivässä se auttaa stimulointumaan ja saattaa jopa luoda rajatilan kaltaisia kokemuksia. Jotkut ovat jopa tajunnan menettämisen lähellä :) Sinuna lopettaisin maitotuotteiden käytön kokonaan ja katsomaan parin viikon päästä miten se on alkanut vaikuttaa!
- Anonyymi
miltsi87 kirjoitti:
Juotko liikaa maitoa kenties? Tieteellisissä julkaisuissa on selkeästi todettu, että jos ihminen juo maitoa litran pari päivässä se auttaa stimulointumaan ja saattaa jopa luoda rajatilan kaltaisia kokemuksia. Jotkut ovat jopa tajunnan menettämisen lähellä :) Sinuna lopettaisin maitotuotteiden käytön kokonaan ja katsomaan parin viikon päästä miten se on alkanut vaikuttaa!
No niin!!Nyt sitten alettiin hamstrata maitoa! Meijerit ihmeissään kun kulutus hyppää pilviin!
- Anonyymi
Sehän on upeita, että orkku on mega raju!
- Anonyymi
Vaimoni saa yleensä lievempiä orkkuja, mutta joskus kun on oikein kunnolla kiimassa ja saa esimerkiksi kahta yhtäaikaa. niin orkut o todella valtavia. Hän heittelehtiij ja saa erittäin voimakkaita kouristuksia, kurkusta kuuluu vain korinaa ja silmät on päässä nurinpäin, näkyy vain valkoista. Myös tapahtunu että pissa roiskahtelee. Orkku voi olla myös pitkä, jopa minuutti pari. 10.min. on aivan kuin muissamaailmoissa . Sitten sanoo . Voi kiitos pojat. Tätä joskus lisää.
- Anonyymi
Hei! Kutsumme sinut käymään uudessa chatissa! Meitä on yli miljoona! 👉 http://3422111.com/H/5jQdL 👈
- Anonyymi
jos en ole saanut vähään aikaan, se tunne on niin voimakas että huohotan ja hyvä ettei taju pinene, olin ollut kuukauden ilman ja naiseni ratsasti selkä minun kasvoihin päin ja hieroi palleja ja puristeli hellästi, laukesin niin hirvittävän voimallisesti! huohotin ja ääntelin enkä voinut pidätellä mekkalaa, kroppa kramppasi suorastaan ennen kun laukesin, laukesin holtittomasti ja tietenkin naiseni otti ilon irti ja jatkoi innolla kyykäten
- Anonyymi00027
Meillä oli pari kaveriamme kylässä ja otettiin paukkuja sekä olutta , illalla saunaan ja tietty vaimoni mukana . Saunan jälkeen kun oltiin pesty vaimoni kunnolla ja pillu myös hän sai pestä meidän kullit . Saunan jälkeen istuttiin kaikki paitsi yksi kaverimme sohvalla suudeltiin vaimoni ja imettiin nännejä ja yksi oli vaimoni jalkojen välissä nuolemalla pillua , siinä jonkin aikaa kihotettuamme vaimoa kaveri nosti vaimon syliinsä ja vietiin makuuhuoneeseen jossa jatkoimme kiihottamista , vuoron perään nuolikme pillua sekä suudeltiin vaimoani ja nänjitkin saivat imuja . Meillähän miehillä oli jo kullit kovana ja eimuuta kuin naimaan kaverit ensin , ensimmäinen kaveri kun nussi niin vaimo sai jo orgasmin ja toisen perään kun kaveri päästeli spermat pilluun niin toinen Kaveri meni tilalle naimaan , ei tarvinnut kuin muutaman kunnon työnnön pilluun niin vaimo sai mahtavan orgasmin kyllä hän tärisi ja silmät pyörivät kuin väkkärät ja suusta kuului semmoista mölinää , eihän kaveri pystynyt vähään aikaan nussimaan kun vaimo tärisi ja pomppi , kesti muutamanminuutin ennenkuin kaveri pysyi alkamaan nussimaan ja sanoi että pillu kouristelu kullin ympärillä että meinas spermat lentää ja lennättikin ne aika nopeaa ja minä menin nussimaan , nussin oikein kovaa ja vaimo silmät kiinni ja saikin kohta orgasmin enkä minäkään pystynyt kauaa pidättelemään vaan päästin siemenet sisään . Vaimo ei meinannut tokeentua ollenkaan , me vieressä suutelimme vuoronperää vaimoani ja hieroimme klitorista , pikkuhiljaa silmät aukenivat ja älli palasi , vaimo sanoi ettei ole tuommoista kokenut ennen vaikka ollaan monesti ennenkin naitu häntä kaikki kolme . Meni varmaan puolituntia ennenkuin vaimo pääsi ylös ja olohuoneeseen meidän tykö ja hän kävi suutelemassa meitä jokaista ja vieläkin sanoi että oli uskomaton miten voi saada tuollaisen orgasmin että varmasti taisi olla tajusin pois muistan vaan sen aallon joka vyöryi läpi koko vartaloni .
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 71559
Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r1671078Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.261926- 69799
- 63778
- 75741
Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?22676Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?138647Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran69641- 42599
Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32578- 54563
- 55528
Mies, kumman ottaisit mieluummin
176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?102526Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi
Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.42514- 48509
- 38509
Anteeksi mies
En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.40493- 30483
Kerro mies tarinasi
Miksi kaikki meni niinkuin meni? Haluaisin vieläkin ymmärtää. Tuskin saan vastausta häneltä, koska etsin aavikolta juuri20478