Jouko Ahonen uudistamaan SDP

Jouko Ahonen uudistamaan SDP. Hän on Huippumies ja vastaa täysin SDP.n viime vaalien mainostakin.

ÄÄNESTÄN PUOLESTASI, niinkuin SDP tekee.
2116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mukaan muutkin yhtä hyvin syöneet hakaniemen läskimahat ja niitähän riittää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huippumies, kirjoitti:

Jouko Ahonen uudistamaan SDP. Hän on Huippumies ja vastaa täysin SDP.n viime vaalien mainostakin.

ÄÄNESTÄN PUOLESTASI, niinkuin SDP tekee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu