pörssiyhtiö

pörssiyhtiöiden tulee tehdä voittoa,ja vain voittoa,eli niiltä otetaan keltä saadaan,TYHMILTÄ.kaikki katsastusfirmat eivät ole ko´´yhtiöitä sapettahan se 10 min 80ekee-
1313
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

sanoivat katsastusfirmojen katteen olevan 30-50% liikevaihdosta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kate kirjoitti:

pörssiyhtiöiden tulee tehdä voittoa,ja vain voittoa,eli niiltä otetaan keltä saadaan,TYHMILTÄ.kaikki katsastusfirmat eivät ole ko´´yhtiöitä sapettahan se 10 min 80ekee-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu