Täytyykö näissä keskusteluissa puhua koiranpaskaongelmista ja ässien surkeudesta jotta viestiä ei poisteta?! Anteeks jos puhuin jostain muusta!
Täytyykö
9
769
Vastaukset
- samaa mieltä
koiranpaska on ongelma!
- ongelmia
on olemassa, esim. sinä.
- !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...
ongelmia kirjoitti:
on olemassa, esim. sinä.
Täysin typerää poistaa viestiketju jos siellä mainitaan, että joku kebabin myyjä ei ihmisenä kenties ole kaikkein parhaasta päästä...eihän sitä saa kertoa julkisesti jos kebab -ravintoloitsija jauhaa teinihoron pizzan täytteeksi...
Eli muistuttaisin keskustelun säännöistä. Ei kokonimiä, palstalle kuulumattomat viestit poistetaan/siirretään. Ei ole erikseen aiheita joista ei saa keskustella, kunhan keskustelu pysyy asiallisena eikä riko sääntöjä.
Lisäksi muistuttaisin ihmisiä jälleen, että mikäli huomaatte asiattomia viestejä niin: Ilmoita asiattomasta viestistä -teksti viestin oikeassa alakulmassa on ihan sitä varten, että sitä voi painaa, näin asiattomat viestit poistuvat nopeammin ja vähemmällä vaivalla ja palsta pysyy siistimpänä ja mukavampana.
Myös muistuttaisin, että minuun saa yhteyden osoitteella:
[email protected]
Kritiikkiä, risuja, ruusuja, kysymyksiä ym. otan vastaan mielelläni sähköpostiosoitteeseeni ja vastailen mikäli katson viestin vastaamisen arvoiseksi.- 1 kysymys
Miksi täältä poistettiin viestiketju, joka koski mm. Eniroa työpaikkana? Asiallista keskustelua, jossa ei ollut mitään pahaa, eikä asiattomuuksia.
1 kysymys kirjoitti:
Miksi täältä poistettiin viestiketju, joka koski mm. Eniroa työpaikkana? Asiallista keskustelua, jossa ei ollut mitään pahaa, eikä asiattomuuksia.
Kysymykset saisi laittaa edelleen sähköpostiin, kuten olen moneen kertaan ilmoittanut. Vastaan nyt kuitenkin tähän lyhyesti ja ytimekkäästi.
Käytin harkintaani ja poistin viestin yksityishenkilöiden mollaamisen ja tietyn työpaikan mollaamisen vuoksi. Mikäli on lisää kysyttävää niin sähköpostilla jatketaan, ei luulisi olevan kovin vaikeaa.- .......................
riina00 kirjoitti:
Kysymykset saisi laittaa edelleen sähköpostiin, kuten olen moneen kertaan ilmoittanut. Vastaan nyt kuitenkin tähän lyhyesti ja ytimekkäästi.
Käytin harkintaani ja poistin viestin yksityishenkilöiden mollaamisen ja tietyn työpaikan mollaamisen vuoksi. Mikäli on lisää kysyttävää niin sähköpostilla jatketaan, ei luulisi olevan kovin vaikeaa.Ei kukaan mollannut mitään "yhtä työpaikkaa", eikä mua kiinnosta alkaa käymään sun kanssa mitään e-mail vaihtoa.
....................... kirjoitti:
Ei kukaan mollannut mitään "yhtä työpaikkaa", eikä mua kiinnosta alkaa käymään sun kanssa mitään e-mail vaihtoa.
Hienoa, eli sitten sinulla ei varmaankaan ole enää mitään kysyttävääkään.
- ottootonpoikaotto
riina00 kirjoitti:
Hienoa, eli sitten sinulla ei varmaankaan ole enää mitään kysyttävääkään.
Joo, ei sinulta ainakaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Häiriköinti
Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as913619Askanmäessä Huippu esitys
Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna273149- 583115
- 612915
Mä sanon tän suoraan.
Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.642730Kerro jotakin hauskaa. :)
Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)542717On olemassa tiettyjä sääntöjä!
Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle632474Pohdinttavaksi
No siis, saiko yrityksen toimitusjohtaja potkut vaiko älysi ihan itse jättää nimellisen tittelin ettei maine enää enempä802301- 452142
- 692138