Täytyykö näissä keskusteluissa puhua koiranpaskaongelmista ja ässien surkeudesta jotta viestiä ei poisteta?! Anteeks jos puhuin jostain muusta!
Täytyykö
9
789
Vastaukset
- samaa mieltä
koiranpaska on ongelma!
- ongelmia
on olemassa, esim. sinä.
- !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...
ongelmia kirjoitti:
on olemassa, esim. sinä.
Täysin typerää poistaa viestiketju jos siellä mainitaan, että joku kebabin myyjä ei ihmisenä kenties ole kaikkein parhaasta päästä...eihän sitä saa kertoa julkisesti jos kebab -ravintoloitsija jauhaa teinihoron pizzan täytteeksi...
Eli muistuttaisin keskustelun säännöistä. Ei kokonimiä, palstalle kuulumattomat viestit poistetaan/siirretään. Ei ole erikseen aiheita joista ei saa keskustella, kunhan keskustelu pysyy asiallisena eikä riko sääntöjä.
Lisäksi muistuttaisin ihmisiä jälleen, että mikäli huomaatte asiattomia viestejä niin: Ilmoita asiattomasta viestistä -teksti viestin oikeassa alakulmassa on ihan sitä varten, että sitä voi painaa, näin asiattomat viestit poistuvat nopeammin ja vähemmällä vaivalla ja palsta pysyy siistimpänä ja mukavampana.
Myös muistuttaisin, että minuun saa yhteyden osoitteella:
[email protected]
Kritiikkiä, risuja, ruusuja, kysymyksiä ym. otan vastaan mielelläni sähköpostiosoitteeseeni ja vastailen mikäli katson viestin vastaamisen arvoiseksi.- 1 kysymys
Miksi täältä poistettiin viestiketju, joka koski mm. Eniroa työpaikkana? Asiallista keskustelua, jossa ei ollut mitään pahaa, eikä asiattomuuksia.
1 kysymys kirjoitti:
Miksi täältä poistettiin viestiketju, joka koski mm. Eniroa työpaikkana? Asiallista keskustelua, jossa ei ollut mitään pahaa, eikä asiattomuuksia.
Kysymykset saisi laittaa edelleen sähköpostiin, kuten olen moneen kertaan ilmoittanut. Vastaan nyt kuitenkin tähän lyhyesti ja ytimekkäästi.
Käytin harkintaani ja poistin viestin yksityishenkilöiden mollaamisen ja tietyn työpaikan mollaamisen vuoksi. Mikäli on lisää kysyttävää niin sähköpostilla jatketaan, ei luulisi olevan kovin vaikeaa.- .......................
riina00 kirjoitti:
Kysymykset saisi laittaa edelleen sähköpostiin, kuten olen moneen kertaan ilmoittanut. Vastaan nyt kuitenkin tähän lyhyesti ja ytimekkäästi.
Käytin harkintaani ja poistin viestin yksityishenkilöiden mollaamisen ja tietyn työpaikan mollaamisen vuoksi. Mikäli on lisää kysyttävää niin sähköpostilla jatketaan, ei luulisi olevan kovin vaikeaa.Ei kukaan mollannut mitään "yhtä työpaikkaa", eikä mua kiinnosta alkaa käymään sun kanssa mitään e-mail vaihtoa.
....................... kirjoitti:
Ei kukaan mollannut mitään "yhtä työpaikkaa", eikä mua kiinnosta alkaa käymään sun kanssa mitään e-mail vaihtoa.
Hienoa, eli sitten sinulla ei varmaankaan ole enää mitään kysyttävääkään.
- ottootonpoikaotto
riina00 kirjoitti:
Hienoa, eli sitten sinulla ei varmaankaan ole enää mitään kysyttävääkään.
Joo, ei sinulta ainakaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas puukotus yläristillä!
Tänään taas puukotettu hengiltä ihminen Kuopiontien läheisyydessä yläristillä! Nyt näitä alkaa olla viikoittain!601782Olen päättänyt tappaa itseni tämän vuoden puolella
Minulla ei ole oikeastaan mitään hävittävää. Elämäni on surkeaa ja tunnen ihmisten tuijotukset ja supinat. Ne nauravat r1411511Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin
Kesä ja juhannus on grillailun kulta-aikaa. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin. Ka721258La Promesa sarjan ystäville iso pettymys - Yleltä lisäinfoa asiasta
La Promesa suosikkisarjan kohtalosta on tullut tietoa. Tämä ei kyllä välttämättä ilahduta sarjan faneja. Lue lisää: htt12883- 67840
- 86762
Nyt kun olen vähän huppelissa niin uskallan sanoa
Mikä minua oikein närästää... Tiedän että meillä on ollut vaikeaa mutta miten kauan sulla on ollut toinen mies vai oliko39551- 55548
- 38524
- 55486