.ihmettelen kuinka Vanhanen kehtaa tämä naurettavan oikeuskäynnin jälkeen mennä ulkomaille edustamaan Suomea.
Johan on nähty että maailma pistää Vanhasta halvalla ja nauraa hänelle.
Johan on nähty että maailma pistää Vanhasta halvalla ja nauraa hänelle.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Keksipä maa, jonka politiikot ja hovit eivät ole rypeneet sensaatioissa? Englanti, Ranska, Ruotsi.... Vanhasen tapaus on pienimmästä päästä. Ei minua naurata niitten rypemiset yhtään, samantekevää minulle, kuka tökkii sikareitaan minnekin.
koska eihän se edes ymmärrä olevansa pelle. Omissa mielikuvissaan hän on Suomen diktaattori ja isin oppie mukaan parempaa arjalaista rotua.
kuin nimensäkin, mistään tietämätön aivoton juorulehtifani.
hoitamaan edes omia asioitaan, miten häneltä voisi odottaa että pystyisi maan asioita hoitamaan. Hän käänsi kaikki mielipiteensä välittömästi kun valittiin pääministeriksi - ehkä siksi hänet valittiinkin! Osaa nöyränä istua kun EU-isäntä käskee.
kirjoittanut sata kertaa.
pääse edes kotimaisiin lehtiin, et muuten noin kadehtisi.