tässä yksi iso tyttö kyselee ihmisten mieltymyksistä.
Seuranneeko palstaa ketään BBW fani? Onko olemassa suomalaisia BBWsivustoja?
Seuranneeko palstaa ketään BBW fani? Onko olemassa suomalaisia BBWsivustoja?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
meitä varmasti löytyy.
Suomalaisia sivustoja en ole löytänyt.
Itse ainakin tunnustaudun BBW-faniksi. Suomalaisia sivustoja ei taida oikein olla, mutta mitäpä niillä sivuilla, livenä se pitää kokea.
Hei iso tyttö!
Faneja riittää kuin myös eri mieltymyksiä... Vaihtaisin niistä mielelläni ajatuksia ja mielipiteitä kanssasi. Luulisitko sen onnistuvan miten? S-postilla? Keskustelupalstalla? Täällä? Kirjottele ja kerro...
s-posti käy jos omasi uskallat tähän vaikka laittaa.. tai miten vaan sulle sopii parhaiten..
ja viestiketjun seuraavalle kirjoittajalle: pahoittelen väärälle palstalle kirjoittmistani, sefu siirtänee oikeaan paikkaan jos olen aiheineni liikaa häiriöksi.
Täällä olis toinen jota kiinnostaisi kirjoittelu. Laitoin tuonne alemmaksi jo viestiä. Tässä osoitteeni jos kiinnostaa: [email protected]
olis kivaa vaihtaa ajatuksia asiasta ja asian vierestä...
laita viestiä mulle ja mietiskellään...
[email protected]
Ketjun aloittajalle: En tarkoittanut, että häiritsisit fetissi-palstaa. Tarkoitukseni oli kyseenalaistaa, että mieltymys isoihin naisiin olisi fetisismiä. Täysin normaaliahan se on, aivan yhtä normaalia kuin mieltymys esim. punapäihin tai pienikokoisiin naisiin. Luuletko että punatukkainen nainen katsoisi kuuluvansa fetissi-palstalle? Tuskinpa. Kirjoittamalla kysymyksesi juuri tänne aliarvioit itseäsi ja muita isokokoisia naisia.
Miksi tämä keskustelu käydään fetissi-palstalla? Vai pitäisikö sekin laskea fetissiksi että minä (nainen) satun pitämään pitkistä atleettisista miehistä? Tai että joku tykkää erityisesti blondeista tai punapäistä? Kaikki mieltymykset eivät sentään ole fetisismiä.
Itse pidän tosi paljon BBW naisista. Pidän siitä että nainen on muodokas ja on mistä ottaa kiinni. Tulee käytyä tosi paljon erilaisilla BBW sivuilla ja olen myös kehitellyt tarinoita ja fantasioita BBW naisista.
Usein vaan muodokkaat naiset peittelee turhaan vartaloaan. Muodokkuus on tosi seksikästä!!!
Jos sinua kiinnostaisi kirjoitella aiheesta niin osoite on: [email protected]
..paljon - varmaan enemmän kuin yleensä luullaan.
Usko, että miehet katselevat paljon mieluumin
XL-missejä kuin niitä tavallisia missikisoja ;)
Onneksi netissä on kuvatarjontaa runsain mitoin -
suomalaisia sivuja en ole löytänyt.
Olis kiva kirjoitella !
toki kanssani voi kirjoitella. Mielelläni kuulen ajatuksia. En vain viitsi tähän osoitettani laittaa..
hyvistä videoista missä bbw saa kunnolla kyytiä, mielellään nuorelta mieheltä?