Jesus Camp

saadaan tuollainen (aivopesu).Se on niin saatanan ihana se AMERIKKA.
390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Amerikan malliin tässä Suomen maassa on opittu elämään jo pitkään.Suurin osa kansasta on jo ottanut pedon merkin ja lisää mannaa sataa kansalle koko ajan.

Äänestä
  • herää painajaisesta.Oli se eilinen ohjelma jesus camp,niin hurjaa aivopesua että huh huh.

    Äänestä

Ripari ja kirkon ylläpitämät lastentarhat ajaa samaa asiaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


koskas meille kirjoitti:

saadaan tuollainen (aivopesu).Se on niin saatanan ihana se AMERIKKA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu