jos haluat minun kanssa joskus jutella..
Saat muuttua aika paljon
**mä**
101390
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
tunnen sut korvista kantapäihin,aivan turha alata ylpeileen.
omahyväinen kirjoitus. Pyöri oman pikku napasi ympärillä, ja juttele vaikka napavaikullesi, saisit tasoisesi puhekaverin.
mihinkään suuntaan. Ota tai jätä, tällainen olen. Ei ole pakko jutella, jos ei sulle kelpaa.
ihmiset rakkaat kuvitelko että tämä on teille. En minä ainakaan noin sanoisi hänelle, tietenkään. Jos jotakuta kaipaa niin kyllä hänet silloin hyväksyy sellaisenaan. Viha- ja riitapalstat täällä on erikseen.
ikävä ja toinen teillä tietämättömillä, tuntuu helpottavalta sanoa täällä tuntemattomalle, että älä sitten välitä. Ihan kuin sanoisi sille. Ikävä on niin kummallinen..
kikatusta aiheutti
Millainen se ihminen on, jolle ketjun aloittaja **mä** viestinsä tarkoittaa? Ja onko hän mies vai nainen?
Entä mihin suuntaan pitäisi muuttua? :)
Itseään voi muuttaa, mutta ei toista.
niin itseensä, niin itseensä...
mahdat tarkoittaa
t:OI!