siitä on nyt

vuosi kulunut kun menetin sydämeni sinulle. Tunne
ei ole miksikään muuttunut minun osaltani vaikka lähditkin pois. Kaipaan sinua ruskeasilmäinen mies.
2777
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...täällä olen edelleen!!

Äänestä
  • eihän siitä vielä vuotta ole, mä ilmoitan kun on.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


¤¤¤¤¤ kirjoitti:

vuosi kulunut kun menetin sydämeni sinulle. Tunne
ei ole miksikään muuttunut minun osaltani vaikka lähditkin pois. Kaipaan sinua ruskeasilmäinen mies.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu