eläinkokeet lopetetaan!

eläinsuojelia---

nyt kaikki puolustamaan eläimiä,olen eläinsuojelu virastosta ja nyt minä yritän saada eläinkokeet loppumaan.
Jos haluat tehdä ISON jutun lehteen eläinkokeista niin tee, koska nyt on juttu se että tällä hetkellä meidän eläinsuojelu virastossa tehdään eräänlainen projekti jossa yritetään lopettaa eläinkokeet.
Eli homman nimi, yritetään kaikki ihmiset tehdä sanomalehteen ja nettiin todella paljon ilmoituksia siitä kuinka eläimet kärsivät eläinkokeissa ja ne pitää lopettaa.
Olethan sinä mukana tässä tärkeässä projektissa??
RYHDY ELÄINTEN SUOJELEMISEEN!!
Nyt alan pitämään pienen puheen ja sitä mukaa alat laittamaan lehtiin ja nettiin ilmoituksia eläinkokeista, tämä ei ole tietenkään pakollista, mutta hyvin hyvin kannattavaa.
Eli nyt se puhe eläinkokeista.
- Noniin, eli nyt minä alan puhua eläinkokeista ja kuinka eläimiä kohdellaan, ensimmäiseksi kerron miten eläimiä kidutetaan ja mieti sitten miltä tuntuisi jos sinua kohdeltaisiin niin, eli eläimet eläinkokeissa kärsivät aivan kauheasti ja ympäri maailmaa on valitettu ja yritetty lopettaa eläinkokeet mutta nyt me yritetään yhteisjoukolla loppuun asti! Eläimiin testataan meikkiä niin että pidetään silmää väkisin auki ja tungetaan meikkiä sinne, hiuslakkaa testataan eläimiin niin, että laitetaan eläin aivan pieneen purkkiin ja laitetaan pieni purkki täyteen hiuslakkaa ja laitetaan purkin kaikki raot umpeen niin, että eläin jää sinne ja yleensä ne tukehtuvat.
Nyt ala kiitos miettiä miltä sinusta tuntuisi olla eläin eläinkokeissa!
Pidän myös pikkupuheen siitä, että ne ihmiset jotka ovat työntekijöinä eläinkokeiden tekijänä niin olisimme eläinsuojeluviraston kanssa onnellisia siitä,että niiden työntekijät lopettaisivat sen tekemisen ja sanoutuisivat irti siis!
Jos ei tätä tapahdu niin me jatkamme toisin tavoin joka alkaa käydä kinkkiseksi!
Ja nyt,se ketä kannattaa tätä asiaa niin vastaisi tähän viestiin mahdollisimman pian ja voisiko hän myös mahdollisesti sanoa jos aikoo tehdä nettiin ja sanomalehtiin ilmoituksia tästä asiasta?


KIITOS JA SUOJATKAA ELÄIMET PAHOILTA ASIOILTA JA YRITETÄÄN YHTEISVOIMIN LOPETTAA ELÄINKOKEET JA MEIDÄN TÄYTYY YHDESSÄ YRITTÄÄ SUOJATA ELÄIMET PAHOILTA ELÄINKOKEILTA VÄKISIN TAI VÄKISIN!


kiitos kaikille osaanottajille!

3

688

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Toiselle palstalle

      Ei kuulu tälle palstalle.

    • 2 fifi hulluuu

      hei! ollaan kaks tyttöö kouvolasta ja kirjotetaan just puhetta eläinkokeita vastaan... ollaan itekkin kauheit eläin aktivisteja.... ollaan sun kaa täysin samaa mieltä ja on ihanaa et maailmassa on tollasia ihania ihmisiä niinku sä!

    • JOKUxe

      TULEN MUKAAN! Tämä on älytöntä!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 124
      1335
    2. Hei, voitko kuunnella

      Voisitko auttaa minua selvittämään asioita? En halua ajaa sinua hulluuteen kanssani, en sitoa sinua, en esittää vaatimu
      Ikävä
      141
      1219
    3. Joku porukka lähtenyt täältä

      Ihmeen hiljainen on palsta nyt. Yleensä tänne tulvii aloituksia yms, mutta nyt on kyllä erikoisen hiljaista.
      Ikävä
      233
      1111
    4. Costa Rica on tympeän makuinen kahvi

      Ostin kahvin hinnan romahduksen kunniaksi Costa Rican "Premium Blendiä". Piti olla sataprosenttista arabialaista. No ain
      Maailman menoa
      63
      1110
    5. Se kun olit pitkästä aikaa silmieni edessä

      Oli kyllä sykähdyttävää. Tiedätkö, mikä laittaa minut ikävöimään sinua? Kun palautan mieleeni valtavan ihanan olemuksen,
      Ikävä
      57
      986
    6. 63
      881
    7. Tuletko tänään

      Jos soitan? Niin... tuletko?🖤
      Ikävä
      83
      851
    8. Mitä on mietteissäsi

      Tänään?
      Ikävä
      65
      667
    9. Onkin niin, että olet hulluna minuun

      mutta et uskalla sitä tuoda ilmi. Salaa haaveilet kiihkeästä suhteesta, vaan siihen se jää, ja syyksi esteet ja muut. S
      Ikävä
      31
      624
    10. Nyt ei enää ole

      Mitään mikä pitäisi mut hiljaa, kaikesta. Tämä on muutamalle henkilölle täällä.
      Ikävä
      39
      575
    11. Hämmentävä hetki: TTK:sta pudonnut Johanna Puhakka lataa pettyneenä: "Sitä ei voi kieltää"

      Johanna Puhakka ja Jurijs Jurza Trosenko tippuivat Tanssii Tähtien Kanssa -kisasta. Suositussa viihdeohjelmassa nähtiin
      Tanssii tähtien kanssa
      14
      540
    12. Jälleen näin nainen unta sinusta

      Aika usein tulet uniini, enkä tiedä, mitä se tahtoo minulle sanoa. Tällä kertaa en ollut kotonasi, vaan ulkona jossain t
      Ikävä
      28
      529
    13. Mikä on hulluinta?

      Mitä ikäväsi kohde on tehnyt?
      Ikävä
      32
      529
    14. Taidan luopua

      Sinusta.
      Ikävä
      33
      520
    15. Et taida olla ihan varma

      Päätöksestäsi?
      Ikävä
      65
      498
    16. Et siis halua

      Kansssani mitään
      Ikävä
      29
      469
    17. En haluaisi sanoa tätä

      Mutta olet sokea sille, mitä sinulla jo on! Jos minä olisin sinä, pyrkisin tekemään kaikkeni kohentaakseni nykyistä pari
      Ikävä
      39
      465
    18. Onko kipuraja

      Jo ylitetty?
      Ikävä
      51
      451
    19. Miltä tuntuu

      olla erossa kaivatustasi?
      Ikävä
      24
      437
    20. Olet komea ja kaikkea

      En uskonut kuitenkaan miten laajasti olet kaikkien naisten ihannoinnin kohde. Jälleen kerran. Palsta on hiljainen kun o
      Ikävä
      19
      423
    Aihe