Vanhanenhan onkin

Timo Soini:

Pääministeri Matti Vanhasen hallitus ei nauti Perussuomalaisten luottamusta.

http://www.perussuomalaiset.fi/ajankohtaista/20071122_puoluehallitus.html

Sillä KEPU kerää taas lisää ääniä.
5152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

jäseniä tuo kepu. ja jos siivoavat kuolleet, lapset ja holhouksen alla olevat niin ei monta tuhatta jää.

Äänestä
  • "tilastoosi"

    Äänestä

  • tuohon kirjoitti:

    "tilastoosi"

    sanottiin

    Äänestä

  • uutisissa kirjoitti:

    sanottiin

    se oli?

    Äänestä

  • tahot eli lapset, holhouksen alaiset ja kuolleet pois, niin 70 jäsenen osasto kutistui 8.n henkilöön.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvä jäbä! kirjoitti:

Timo Soini:

Pääministeri Matti Vanhasen hallitus ei nauti Perussuomalaisten luottamusta.

http://www.perussuomalaiset.fi/ajankohtaista/20071122_puoluehallitus.html

Sillä KEPU kerää taas lisää ääniä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu