Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

22cm

Haluan muistuttaa, että naiset haluaa isoa, ja 22cm on minimi millä naisen voi tyydyttää.
71951
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Sinut pitää kyllä ilmoittaa jollekin viranomaiselle joka huolehtii teistä mielenterveyden häiriöistä kärsivistä. Ei kukaan terve ihminen jaksa jankuttaa tuota samaa asiaa noin kauan. Kyllä sinut löydetään, älä hätäile.

Äänestä
  • Mut totta on, että minua harmittaa oma pieni penikseni :(

    Äänestä

  • pitää kirjoitti:

    Mut totta on, että minua harmittaa oma pieni penikseni :(

    Menetkö itse sinne psykiatrille vai pitääkö minun pyytää joku noutamaan sinut ?? Kyllä minä ymmärrän että angstia pukkaa kun ei ole koskaan nähnyt naista alasti muuten kun netissä :D Ei se sinun pippeli siitä netissä notkumalla kasva, mutta onhan siinä se hyvä puoli, että kun se ei kasva yli siitä 5cm niin on suuri todennäköisyys, että vahinko ei uusiudu seuraavassa sukupolvessa, kun sitä ei ole tulossa.

    Äänestä

Täällä maalla saan naida hevosten kanssa, niin tuo alle 22 cm raja ei haittaa.

Äänestä
  • Jos hevosella ei stondaa niin sitten pyydän tuota naapurin raimoa naimaan minua nyrkillä, kyllä se melkein kyynärpäähän asti uppoaa jo.

    Äänestä

  • nainen maalta kirjoitti:

    Jos hevosella ei stondaa niin sitten pyydän tuota naapurin raimoa naimaan minua nyrkillä, kyllä se melkein kyynärpäähän asti uppoaa jo.

    Siellä syrjäkylälläkin lienee apteekki, joten muistanet heti maanantaina aamutuimaan mennä uudistamaan mielialalääkityksesi.

    Äänestä

  • Tärkeä muistutus kirjoitti:

    Siellä syrjäkylälläkin lienee apteekki, joten muistanet heti maanantaina aamutuimaan mennä uudistamaan mielialalääkityksesi.

    Jos/kun siellä hevon perseessä ei varmaan ole apteekkia, niin voit varmaan kerätä niitä "mieliala" lääkkeitä varastoon, ison kasan! (Ihan vaan vinkiks)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainen maalta kirjoitti:

Haluan muistuttaa, että naiset haluaa isoa, ja 22cm on minimi millä naisen voi tyydyttää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu