Ostetaan King Kong nro 5 (1973-1975)

Ostetaan King Kong nro 5 (1973-1975)

Siis 16-osaisen reilut 30 vuotta vanhan King Kong -sarjan numero 5.

Mulla kyllä on tuo numero, mutta muutama sivu puuttuu, niin pitäisi löytää tuo numero.

t. "Sporttispurtti"
4593
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Muuten lisäyksenä King Kong aiheeseen. Sarjaa piirsi englantilainen Bill Lacey. Laceyn kädenjälkeä voi ihailla myös 50-luvun Korkeajännityksissä.

Äänestä
  • Ei ole just nyt käden ulottuvilla, on toisella paikkakunnalla, jos on tallessa.
    Paljon maksaisit?

    [email protected]

    Äänestä

mua kiinnostais numero 6. Mistä sellasen hommais?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sporttispurtti kirjoitti:

Ostetaan King Kong nro 5 (1973-1975)

Siis 16-osaisen reilut 30 vuotta vanhan King Kong -sarjan numero 5.

Mulla kyllä on tuo numero, mutta muutama sivu puuttuu, niin pitäisi löytää tuo numero.

t. "Sporttispurtti"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu