Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kokemuksia ryhmäseksistä

En ole vaimoni kanssa uskaltanut ottaa asiaa puheeksi.

Minua (mies) kiihottaa valtavasti ajatus vapaasta seksistä isommassa joukossa. Erityisen kiihottavaa on kuvitella, miten vaimoani isketään, hyväillään ja hän kiihottuu valtavasti asiasta.
Erityisen hurjalta tuntuu ajatus, kuinka häntä naidaan kaikkien katsellessa, tai sitten meidän rakastelu näytösmäisesti katsojien osallistuessa vaimoni hyväilyyn joka puolelta.

Miten naiset ovat suhtautuneet näihin fantasioihin, vai kannattaaks pitää omana tietonaan

kyselee "epätietoinen"
22167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Moi!

Meillä parinvaihto / kolmas pyörä tuli fantasiaksi rakastellessamme. Muutaman kerran kävi niin, että ravintolassa käydessä olisimme olleet valmiita toteuttamaankin tuon fantasian toisen parin tai kolmannen kanssa.

Homma ei kuitenkaan näytä ihan tavallisena ravintola-iltana onnistuvan: sieltä tuskin löytyy sopivaa paria.

Järjestinkin sitten vaimolle yllätyksenä käynnin finnswingers -bileisiin, ja sitten osui kohdalle!

Suosittelen, että otat aihetta varovasti puheeksi rakastellessanne. Jos vaimo innostuu, niin kehittele ajatusta ja anna asian kypsyä.

En ihan ensimmäisenä kyllä ehdottaisi välttämättä mitään ryhmäorgioita, vaan kannattaisi ensin kokeilla parin / kolmannen kanssa. Jos se sujuu, kannattaa järjestää jotakin vielä villimpää.

Meillä miehillä on taipumusta toimia näissä asioissa suorasukaisemmin, naiset haluavat kypsytellä asiaa. Naisille on myös tärkeää, että he ovat mukana omasta tahdostaan, eikä kenenkään puoliksi pakottamana. Nainen haluaa, että hän voi hyväksyä seksikumppaninsa ennekuin hyppää sänkyyn.

Jos olet riittävän hienotunteinen ja ovela, voit junailla asian siten, että vaimosi on se, joka loppupelissä näyttää vihreää valoa. Jos suhteenne on kaikin puolin avoin, luottamuksellinen ja muutenkin kunnossa, ovat mahdollisuudet onnistuneeseen elämykseen olemassa.

Pari

Äänestä
  • Meitä kiinnostais kans toi ravintola iskeminen.
    Tosin emme ole vielä kokeilleet katseltu on
    kun vain osais sen oikean lähestymis tavan.
    Mitä te teitte että joku pari olis ollut
    kiinnostunut teistä?
    Siinä vois ainakin tutustua ensin näkis millainen
    pari on kyseessä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Halukas kirjoitti:

En ole vaimoni kanssa uskaltanut ottaa asiaa puheeksi.

Minua (mies) kiihottaa valtavasti ajatus vapaasta seksistä isommassa joukossa. Erityisen kiihottavaa on kuvitella, miten vaimoani isketään, hyväillään ja hän kiihottuu valtavasti asiasta.
Erityisen hurjalta tuntuu ajatus, kuinka häntä naidaan kaikkien katsellessa, tai sitten meidän rakastelu näytösmäisesti katsojien osallistuessa vaimoni hyväilyyn joka puolelta.

Miten naiset ovat suhtautuneet näihin fantasioihin, vai kannattaaks pitää omana tietonaan

kyselee "epätietoinen"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu