Erja jää Monakoon

Tämän päivän iltasanomat uutisoi:

Erja ja lapset jäävät Monacoon.

Eikö aina tyylikäs Erja aiokkaan asettua Koplan ehdokkaaksi ja johda Perussuomalaisia voittoon Helsingissä?
3174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

enemminkin Kokoomuslaisia.

Äänestä
  • Erjan habitus soveltuisi kokoomukseen kuin johonkin olemattomiin ja mihinkään vaikuttamattomiin, persuihin. Liity vaan Erja sinäkin Kokoomukseen, vaikka esim. Pitäjänmäen seudun Kokoomus ry.n
    Kokoomuksessa vaikutat oikeasti ja työtäsi tuetaan.

    Äänestä

Mepa ensin HOKKII:n ja sitten valtuustoon. Mistähän löytyisi Hesaan se toinen nainen, mieluummin akateeminen alle 35-vuotias?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Koplan ehdokas kirjoitti:

Tämän päivän iltasanomat uutisoi:

Erja ja lapset jäävät Monacoon.

Eikö aina tyylikäs Erja aiokkaan asettua Koplan ehdokkaaksi ja johda Perussuomalaisia voittoon Helsingissä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu