Vai on puolueväki halunnut Kantolan

tuo enemmän puolueen aktiivijäsenistä kuin ehdokkaasta ;) Ei voi kuin todeta .... voi herran jumala mitä sakkia. Tuollaisiako pitäisi päästää tekemään päätöksiä yhteisistä asioista - huh huh !!!!!
197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

entinen demari,nyt on todella demareilla pallo hukassa,en kyllä yhtään ihmellele miks heinäluoma luopui ehdokkuudesta,todella viisas päätös häneltä...tää sakki joka siellä mesoo ja antaa lausuntoja mitä sylki suuhun tuo,jos nyt vielä valitaan tuomioja ,filatov,koskinen,kiljunen akselilta niin sääliks käy demareita,herätkää jo demarit,valitkaa tulevaisuuden puheenjohtaja joka on tässä ja tulevassa ajassa eikä menneessä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ehdokkaaksi ? Kertoisiko kirjoitti:

tuo enemmän puolueen aktiivijäsenistä kuin ehdokkaasta ;) Ei voi kuin todeta .... voi herran jumala mitä sakkia. Tuollaisiako pitäisi päästää tekemään päätöksiä yhteisistä asioista - huh huh !!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu