Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miten ois toi Bostoni?

Ottawalla vitun kehno vire päällä, ja eilen pelasivat just. 2,65 bostonin kotivoitolle.
3220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sointuu korvaan kivasti.

Äänestä

Stadin kundi huomasi Ottawan depression jo silloin kun Ottawa vielä voitti matseja hei! Ottawan ei tulisi olla pelissä suosikki, se on selvää.

Äänestä
  • aika mielenkiintoinen tulos tuo 0-5, siitäkin huolimatta että Ottawan edellinen tv-peli oli aika nihkeää menoa. Itse pelasin tuohon underia, ja juuri ja juuri piti. Ei ihan teurastukseksi mennyt kuitenkaan. Moneylinea kotiporukalle voisi harkita, mikäli uutiset ovat suotuisia - en ole perehtynyt vielä pätkääkään. Ainakin Thöumäsille on kiekko tarttunut räpylään aika hyvin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tänään änäriin kirjoitti:

Ottawalla vitun kehno vire päällä, ja eilen pelasivat just. 2,65 bostonin kotivoitolle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu