Hannan ääni on aivan kamalan kuulonen. Käyttäisipä hän vähemmän viinaa ja tupakkaa... Tekisi hyvää hänen äänelle. Olen hannan fani, mutta en tiedä olenko enää? Hänen englannin lausuminen on aivan kauheaa nykyisin. Idolsissa hän lausui niin hyvin. Nykyään se on sellaista: pamp,pampit ap rait nau. Missä on kaunis ja hehkeä hanna?
Mitä on tapahtunut Hannalle???
Katso video:
72298
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
http://www.youtube.com/watch?v=W7i17-ro2a0
vois olla lisää vielä raspia, mutta paljon parempi kuin odotin. Toi jo melkeen rokkaa;)
tink that jor ougli. Kauheeta. Toivottavasti tekee ees tahallaan ton. Hanna enkun kursille ja sitten takas.
Kovasti on muuttunut muutaman kuukauden sisällä... Olisko löytänyt elämänsä rakkauden niin ei ole niin väliä enää ... tai sitten ei. Tiedä mikä lie kun äänikin oli hukassa...Korsetti ainakin oli jätetty pois, sehän kavensi ennen, vaikka ei naisen tarvitse langanlaiha ollakaan.
Hannalla on Euroviisu kirous päällä.
Ei olis pitänyt teinix pissiksien äänestää Hannaa Viisuihin. On jo traditio, että jos ei pärjää Viisuissa alkaa ura mennä alamäkeä. Niinkuin Hannalla nyt.
sit tähän jos noin on.
Olihan tossa videossa Hannan englanti ihan välttävän kuuloista. Mutta tässä on musta HANNAN KAIKKIEN AIKOJEN PARAS ESITYS ja siinä englantikin on kaunista. kannattaa katsoa:
http://www.youtube.com/watch?v=wZh6gRs_GkM