Teksti hyppii

Ostin Acerin mutta kun kirjoitan sillä, teksti hyppii ja pomppii, sarkain menee aina ihan eri paikkaan ja välillä koko teksti katoaa. Tätäkin tekstiä tein kolmeen otteeseen, kun piti koko ajan tehdä korjauksia!

Miksi kirjoittaminen on miltei mahdotonta? Johtuuko Vistasta vai Acerista?
1195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mulla on acer 5520 kannettava ja tekee ihan samaa. Vituttaa kun kursori hyppii ja tekstiä syöttäessä kohdistin vaihtaa syöttökohteen jonnekin hevonperseeseen....

Kaveri tosi valitteli samaa fujitsun koneella...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja pomppii. kirjoitti:

Ostin Acerin mutta kun kirjoitan sillä, teksti hyppii ja pomppii, sarkain menee aina ihan eri paikkaan ja välillä koko teksti katoaa. Tätäkin tekstiä tein kolmeen otteeseen, kun piti koko ajan tehdä korjauksia!

Miksi kirjoittaminen on miltei mahdotonta? Johtuuko Vistasta vai Acerista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu