Sonnimies herää aamulla kotonaan

Jälleen Sonnimies on pannut nettiin uuden videon. Tässä Sonnimies herää talvella asunnostaan:

http://www.youtube.com/watch?v=4Ii_xkwM0Jo
3131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kuka hemmetti oli kuvaamassa tuota. Tyyppihän olis samoin tein pitänyt panna pakkopaitaan ja kyydittä sinne, mihin tällaiset sonnit kuuluu!

Äänestä

Siinä videossa palstan likasanko on omimmillaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hieno mies kirjoitti:

Jälleen Sonnimies on pannut nettiin uuden videon. Tässä Sonnimies herää talvella asunnostaan:

http://www.youtube.com/watch?v=4Ii_xkwM0Jo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu