Mitä pyytää vm. 1998 Audi A4 2.6 V6:sta?

Paljonko laittaisitte hintaa hyväkuntoiselle ja siistille sedan malliselle Audi A4 2.6 V6:lle? Kaikki varusteet löytyy, mm. ilmastointi, kattoluukku, erikoisvanteet, alustasarja, ajotietokone, vakionopeudensäädin jne! Ajettu ~260000 km.
3655
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

11 500-14 000

Äänestä

Yli 8000 ei onnistu

Äänestä

osa varusteista, mm. kardaani.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Myytävänä. kirjoitti:

Paljonko laittaisitte hintaa hyväkuntoiselle ja siistille sedan malliselle Audi A4 2.6 V6:lle? Kaikki varusteet löytyy, mm. ilmastointi, kattoluukku, erikoisvanteet, alustasarja, ajotietokone, vakionopeudensäädin jne! Ajettu ~260000 km.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu