Aina puhutaan miehen peniksen koosta.. minkä kokonen pitää olla jne. Aika harvoin törmään keskusteluun naisten toosasta. Itse aika kokeneena oon törmänny monen moiseen pimppalooraan ja täytyy sanoa, että myös naisten alapäällä on väliä. Yhteen ällötykseenki kerran törmäsin, muija oli muuten tosi sievä ja hyvä kroppanen mutta ku piti alkaa itse aktiin niin sen pimpero oli tosi yököttävä.. karvoja enemmä ku laki salli, märkä ku mikä ja häpyhuuletki roikku kuin joku kanan heltta. Ei kovin hieno kokemus sekään.
Naisen värkki
19
3108
Vastaukset
- oli kyllä
homon tekstiä.
- kuule**
törmännyt aikuiseen, kiimaiseen naiseen, JA TYRIT MAHDOLLISUUTESI :DD
- Poika20
Älä yritä siinä!
Jos joku työntää peniksen pillun sisään, niin se PENIS panee. Vai?
Kuka nainen pystyy panna täällä? Ei kukaan, you lack the cock, ei nainen pane, mies panee, koska nainen on se seksiobjekti, the pussy, eli nainen saa, mies antaa.
Eli seksi on miehen ongelma, nainen voi makaa sängyssä kuin lahna, kyllä iso kullinen mies saa naisen hereille taas.
Ei ole isoja pilluja, ainoastaan normaaleja peniksiä- nainen miehen päällä?
Sillohan se on se nainen joka liikkuu kun mies vaa makaa paikallaan.
- Poika20
nainen miehen päällä? kirjoitti:
Sillohan se on se nainen joka liikkuu kun mies vaa makaa paikallaan.
Sillon nainen panetuttaa itseään, edelleen penis naisen sisällä
- Jeiji
Poika20 kirjoitti:
Sillon nainen panetuttaa itseään, edelleen penis naisen sisällä
Päivän paras! Oikea helmi! xD
- Anonyymi
Nii ja mikähän tässä ny oli pointti ja mitenkä liitty mihinkään
- asfasa
Välillä kyllä törmää kaikennäkösiin homevittuihin.. oikeen käy omaa veitikkaa sääliksi kun joutuu uppoutumaan sellaseen.
- iloinen lertsikka
niin teitä kuin kulkijoitakin on monenkuntoisia ja kokoisia. joka muuta väittää ja homoksi haukkuu, niin paljastaa kokemattomuutensa.
- Kyllitäti
Pimppi on siitä ihmeellinen että se on joustava ja voi olla pienelle ja suurelle kalulle yhtä tiukka.
Tosin meidän naisten tulee treenata ja pitää pimpistä huolta jotta se tuottaisi molemmille osapuolille taattua nautintoa.
Karvoista sen verran että en ole vielä tavannut miestä joka olisi kieltäytynyt työntymästä minuun jos en ole ajellut itseäni. Liika liukkaus sensijaan on kerran aiheuttanut ongelmia, silloinen rakastajani oli pienikaluinen joten ollessani oikein kuumana pimppini liukastui ja avautui niin että menetimme molemmat tuntuman ja jouduimme saattamaan aktin loppuun käsipelillä. - Suomussalmi
ei koskaan kannata mennä Vantaalla koivukyläläisen hoitsun kämpille. Sillä on iso vittu ihran seassa. Haukkuu pikkumunaiseksikin vielä kun miehellä ei edes ala stondaan sellasen läskin kanssa. Isot hinkit sillä on ja leikkii kiimasta. Ilkee läskipillu!
- parterrieri
Iso märkä vittu kaipaa isoa kalua. Mä en aliarvioi lihavia naisia mä tiedän että sieltä saa parasta tavaraa. Miks lähit sen matkaan ku tiedät et munas on nysä?
- Anonyymi
Miehellä pitää olla isot Munat pienellä munalla ei pysty panemaan. Minä kusen naisen päälle panohommissa ja joskus rökäsen paskan käteeni ja hieron se naisen naamaan. Saunassa näytä Isot Munat ja kusen lauteille
- Anonyymi
Voin maksaa jonkuverran jos kuset naamalleni ja suuhuni, en malta odottaa. Pilluni (persereikäni) on jo ihan märkänä.
- Anonyymi
Minä olen uskovainen mies ja minusta naisen sukuelimet ovat Rumat ja vastenmielisen näköiset. Seksi on sairautta se on vain lasten hankkimista varten. Jumala ei halua nähdä alastomia ihmisiä
- Anonyymi
Haluan nuolla jonkun miehen persettä, olisitko se sinä. Jeesus Kristus sanoi, miehen persereiän nuoleminen ei ole syntiä ja teki itsekin sitä harva se päivä.
- Anonyymi
No voi voi ja sekös sua vitutti kun et saanu sen takia seisoon miltä pillu ulkoisesti näytti
- Anonyymi
Nykyisen muijan pillu on paras. Koko 18sentin matkalta tiukkaa ja liukasta vittua.
Mitä vois parempaa pyytää?
Vaikka ettehän te vitun runkkarit tiedä muuta kuin oman vammaisen kätösen...haistakaapa vittu haha - Anonyymi
Parempi ku opettelet vetään käteen jos pidät tuota naisessa tärkeimpänä ominaisuutena
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️662288Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.381883Viulu vaiennut
Eikö pisnikset suju ? Vai miksi pahin yrittäjä vouhka on "kadonnu" maan alle. 🤣241578Vanhuksen varpaankynsien leikkaus 89 euroa...
Huh huh.......Parturikäynti olisi varmasti ollut 250 euroa? Kallis on suomi nykyään.1711550Anne Kukkohovi. Myy likaisia alushousujaan.
Kuka ihme ostaa jonkun naisen likaisia alushousuja, menee lujaa kyllä tälläkin housujen myyjällä.901318Nainen, sellaista tässä ajattelin
Minulla on olo, että täällä on edelleen joku, jolla on jotain käsiteltävää. Hän ei ole päässyt lähtemään vielä vaan jost1841214Kauanko skuutteja on siedettävä? Ei tietoa liikennesäännöistä, ajellaan miten sattuu ja missä vain.
Kauanko on kestettävä sähköpotkulautojen terrorismismia? Niillä ajelevat eivät tiedä, tai jos tietävätkin, niin eivät vä1111135Kyllä tekee kipeää
Luopua kaikesta mitä on elämässä saavuttanut😞 ei vaan ole enää yhtäkään hiljaista vuorokautta🤬241130En mä tiedä mitä tapahtuu
siis tykkäisitköhän musta oikeasti. Ehkä oot pelannu liikaa rahapelejä, ehkä rakastat tyhjiä arpoja.9952- 77949