Vm. -83 mazda myydään osina. auto on ollut bensakoneella, kone on myyty, mutta apulaitteita on jäljellä. peltiosia ja sisustaa ja kaikkea pientä löytyy. kysele niin kerron lisää.
Myydään mazda 626 2.0 GLX osina
Mazda mies
4271
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Onko lisävaloja etusäleikössä?
Missä kunnossa hiekkapelti edessä?
Minkävärinen auto on (värikoodi)? Jos K3, niin missä kunnossa takakansi on?
maskin olen myynyt ja sen etuhiekkapellin. takakontinkansi on lähes ruosteeton. ainoat ruosteet on niiden takaheijastimien nurkan kohdalla sormenpään kokoisella alueella oleva pintaruoste. värikoodia en muista, mutta auto on kullan värinen ja korimalliltaan sedan.
Ja jos joku tarvitsee uudempi korista saamaa 88 mallia HB:tä jossa on rikkinäinen kone niin koko auton voi hoitaa pois 500:lla eurolla.
Ei sulta löytyis Erel/Kalif (tms.) merkkistä sisälämmittimen pistoketta haaroitussarjaa? Lohkolämppäriä en tartte. Jos em. osat löytyy ja toimii niin olisin kiinnostunut. Ota yhteyttä! [email protected]
-P.M.