Ne sanomattomat sanat

..ne kaikki kertoo etten ikinä unohda sua, en vaikka mitä tapahtuisi. Ne kertoo miten paljon mulle merkitset.

Hyvää yötä, nuku hyvin..
172383
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Hyvää yötä;) en minäkään unohda sinua!

Äänestä

sulle ja Hänelle, vaikka en vielä menekään nukkumaan :)

Äänestä
  • menen ihan just nyt pian.
    Toivottavasti hänkin saa toivotuksesi:)

    Äänestä

en minäkää sinua unohda :) sanomattahan tuo on jäänyt multakin, vaikka kaikenlaista on tullut sanottua. Tiedät, että sua ajattelen.

Äänestä
  • niinkuin unohdin nytkin sanoa aloituksessa että miehelle on:)

    "Tiedät, että sua ajattelen."
    Niin ajattelen minäkin sinua ♥

    Äänestä

  • ketähän säkin ajattelet...oikeesti.
    voi vittu näitä hulluja.

    Äänestä

On niin ihanata kertoo oudoille ihmisille kuinka
aina varmana muistaa eeeeikääää kooskaan unoha,
melekosia reppanoita ootte. Luusereita koko porukka.Muuhunko ei rohkeutta???

Äänestä
  • viestisi en enemmän reppanalta kuin nuo muut. Ei kauniissa sanoissa mitään pahaa ole. Ei kuvittelussa mitään pahaa ole. Mutta tuo ruikutuksesi.. miksi ihmeessä luet näitä, ei kai sinulla nyt sentään ikävä voi olla, kuten joillain reppanoilla. Mene itse hoitamaan asiasi kasvotusten, jos tämä häiritsee, anna muiden tehdä mitä tykkäävät.

    Äänestä

  • sinun,,, kirjoitti:

    viestisi en enemmän reppanalta kuin nuo muut. Ei kauniissa sanoissa mitään pahaa ole. Ei kuvittelussa mitään pahaa ole. Mutta tuo ruikutuksesi.. miksi ihmeessä luet näitä, ei kai sinulla nyt sentään ikävä voi olla, kuten joillain reppanoilla. Mene itse hoitamaan asiasi kasvotusten, jos tämä häiritsee, anna muiden tehdä mitä tykkäävät.

    anna jokaisen tehdä mitä haluaa,, tänne kun saa
    kirjoittaa myös negatiiviset tunteet viesteistä,
    et ole sattunut huomaamaan?
    Ei hän mitään ruikuttanut, onhan näistä jotkut
    uskomattomia, kun ajattelee, että aikuiset ihmiset
    ovat asialla.
    kyllä täällä osa hoitaa asiat kasvotusten ja vain lueskelee, et huomannut sitäkään??
    suvaitsevaisuutta sinulle hiukan enemmän.

    Äänestä

  • sinun,,, kirjoitti:

    viestisi en enemmän reppanalta kuin nuo muut. Ei kauniissa sanoissa mitään pahaa ole. Ei kuvittelussa mitään pahaa ole. Mutta tuo ruikutuksesi.. miksi ihmeessä luet näitä, ei kai sinulla nyt sentään ikävä voi olla, kuten joillain reppanoilla. Mene itse hoitamaan asiasi kasvotusten, jos tämä häiritsee, anna muiden tehdä mitä tykkäävät.

    täällä hirnahtelee..hihhahhaa...hellää vähän..:)

    Äänestä

  • hermokimppu ..)))(((( kirjoitti:

    täällä hirnahtelee..hihhahhaa...hellää vähän..:)

    ylpeys kestä aina sitä, että joku nimittelee reppanaksi. En ole reppana vaikka olen epätoivoisesti rakastunut. Jos käytän pienen hetken launatai-illasta haaveiluun, että tuo toinenkin voisi tykätä, se ei tee minusta reppanaa. Jos isken baarista korvikkeen hänelle, se tekee minusta reppanan. Ei nämä tunteet. Nämä tunteet ja kuvittelut tekee minusta ihmisen. Sulle mukavaa sunnuntaita, en ole hermokimppu, olen yksi maailman rauhallisimmista ihmisistä..:)

    Äänestä

kohtele paremmin - et tarvitse koottuja selityksiä.
et uskaltanut edes laittaa onko m vai n. muusta
puhumatta.
paljon näyttää tosiaan merkitsevän.

Äänestä
  • Mene muualle valittamaan kun et minun tunteistani mitään tiedä.

    Äänestä

  • ...ja sanotutkin kirjoitti:

    Mene muualle valittamaan kun et minun tunteistani mitään tiedä.

    tietää..?? puhu oikealle ihmiselle oikeasti, niin
    ei tarvi täällä typeryyksiä ladella.
    ps. aloituksessa ei ollut kumpi olet ja kaikki
    ei välitä lukea kaikkea..kommentti vain tuohon ed.

    Äänestä

Hämmästyin.Luulin miehen viestiksi.Minä kyllä
arvostan naista joka puhuu muuten kuin nimettöminä viesteinä.
Ei tällä ole kenellekkään merkitystä.

Äänestä
  • merkitystä hänelle muutenkaan:(

    Äänestä

  • ...ja sanotutkin kirjoitti:

    merkitystä hänelle muutenkaan:(

    Toivoin tuon ensimmäisen viestin olevan minulle, ainakin jos olisit se nainen kenen kanssa eilen juttelin. Kiitos ihanista hetkistä, olet minulle todella tärkeä ja rakas ihminen! =)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


...ja sanotutkin kirjoitti:

..ne kaikki kertoo etten ikinä unohda sua, en vaikka mitä tapahtuisi. Ne kertoo miten paljon mulle merkitset.

Hyvää yötä, nuku hyvin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu