Ruusunen voitti riidan ainakin minun mielestäni ja toivottavasti Oikeuslaitos on samaa mieltä. Pääministerin asemassa ei voi tietoisesti ohjata julkisuutta. Pääministerille kyllä kelpaa, kun hänestä kirjoitetaan positiivisia asioita, mutta jos joku on eri mieltä, niin sitten ollaan haastamassa oikeuteen. Voimia Ruususelle. Ruusunen oli ehkä vähän hölmö, että rakastui väärään mieheen ja kertoi heidän parisuhteestaan julkisuuteen, mutta mikään rikollinen Ruusunen ei ole eikä hän ole levitellyt perättömiä valheita pääministeristä.
Toivottavasti Ruusunen löytää rinnalleen fiksun miehen, jonka kanssa hän voi loppuelämänsä jakaa vaikka uuniperunoita syöden ja toisiaan hellien.
Toivottavasti Ruusunen löytää rinnalleen fiksun miehen, jonka kanssa hän voi loppuelämänsä jakaa vaikka uuniperunoita syöden ja toisiaan hellien.
Vastaukset 4
Vanhimmat
syyllinen toisten seikkailuihin.
Ruusunen ja Ojala joudu mihinkään sanktioihin tässä oikeusjutussa. Demokratiaan kuuluu sananvapaus, mielestäni Vanhanen on liian itserakas ja ohjaileva persoona.
Riidassa on aina vain häviäjiä.
Vanhasen matti on lapsellinen kääpä. Ja mitä se edustaa? Suomen kansaa!
toivottavasti Susan löytää rikkaan miljönäärin, luulisi tuolla jukisuudella jo löytyvän! Saisi samlla lapsilleenkin rikkaan elämän. Vanhanenkin varmasti tukisi Ruususen suhdetta ja olisi tosissaan tyytyväinen. Ruususen loppuelämä ja lasten elämä olisi turvattu!!!