Nykänen kiistää lyöneensä ravintolan asiakasta
http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1497069
Nykänen kiistää lyömisen
2
521
Vastaukset
- äadgs
musta tuntuu että Matti puhuu totta. Tä ukkeli joka on MUKA saanut pataansa Matilta, haluaa vaan kokeilla pystyykö saamaan asiasta kunnon haloon ja Matin nimen taas negatiivisella tavalla lööppeihin.
Näitä löytyy...- Masa Fani
Tää Kuopion pelle yrittää kalastella itselleen julkisuutta. Ei ollut kuulemma saanut Matilta huomiota, niin piti yrittää tällä tavalla.
Surkeeta touhua. Eikö Kuopiossa enää muuta osata.
Sitten joku onneton toimittaja vielä menee tähän peliin mukaan. Älytöntä touhua.
Älkää olko pellet kateellisia, siitä että joku on maailmanmestari. Menkää itse mäkeen tai turpa kiinni.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1183862Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe563185- 793157
- 193105
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans63041- 292805
- 542537
- 192277
- 632260
- 622119