rinsessa ruusunen

mä meen nyt paskalle kun jut söin ja suoli on täynnä, voitte laittaa tän uuteen kirjaan Pääministerin kanssa Oikeudessa, harlekiini angelique.

Joo ja otan Hymyn mukaan =) ja tumputan hmm hmm...
3163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tuleeks kans?Tai siis jos tumputat tolle ruususelle sillähän näkyy karvat housuista läpi.

Äänestä
  • Perse ehti hikoomaan pytyllä. Joo kaikki yksityinen on nyt julkista.

    Äänestä

  • olipas pitkä paskaa kirjoitti:

    Perse ehti hikoomaan pytyllä. Joo kaikki yksityinen on nyt julkista.

    johtuu ummetuksesta. Hoida se pois.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


seriffi vanhanen kirjoitti:

mä meen nyt paskalle kun jut söin ja suoli on täynnä, voitte laittaa tän uuteen kirjaan Pääministerin kanssa Oikeudessa, harlekiini angelique.

Joo ja otan Hymyn mukaan =) ja tumputan hmm hmm...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu