Kävin just suihkussa farkut jalassa. Kastui muukin kuin farkut. Oon 35v nainen ja teen tätä aina kun salaisuus sallii.
Olen suihkunraikas suihkupuhtaat farkut jalassa. Kiihottaa. Nyt annan kuivua kuivaksi päälläni. :P
Olen suihkunraikas suihkupuhtaat farkut jalassa. Kiihottaa. Nyt annan kuivua kuivaksi päälläni. :P
Vastaukset 26
Vanhimmat
Wau,olispa namu hyväillä haaroväliäs samalla kun kuivattelet farkkujas.
kirjotat siitä !!!!!!!!!!!!!!!
kiva että uskallat tehdä juuri sitä mikä sinusta hyvälle tuntuu. Ehkä ensikerralla laitat valkoisen t-paidan päälle ja sen kastuttua katsot peilistä pidtkä näkemästäsi ;-)
minkä merkkisiä farkkuja sulla on??
Tiukat Levi's farkut nämä :)
Matala vyötärö ja kapeat lahkeet ...
Ootko kokeillut lee Coopereita..?
Olen sovittanut Lee Cooperia, mutta en ole löytänyt mieleistäni mallia niistä.
Kesäfarkuiksi olen katsellut Levi's mallia 473 tai 603 netistä. Se on sitten eri asia kuinka julkisesti niitä kehtaa käyttää tällä iällä. Kroppa on kunnossa, mutta miten lienee rohkeus... :(
http://eu.levi.com/browse-catalogue.aspx
käy prismassa katsomassa uutta lee cooper mallistoa..ja mun mielestä perus korkeetkin kireemmät sexyt..
just hyvät.itselläni samanlaiset bilefarkkuina.matala vyötärö ja kapeet lahkeet mun lisäks tosi kuluneet ja rispaantuneet.sexyt levikset.kastuneetkin on.
Sori ketjulle... Olen ollut Levi's fani 'pienen' ikäni :) Enkä ole ajatellut vaihtaa merkkiä.
Joo... en mä näillä Levi's -farkuilla joka hetki liiku. Jos lähden 'radalle' niin silloin usein käytän näitä Leviksiä. On mukava seurata maskuliinisen sukupuolen reaktioita illan mittaan baaritiskillä.
Usein baari-illan jälkeen päädyn 'pesulinjalle', pesen illan tomut pois päältäni ja farkuistani :) nautin siitä jotenkin kummasti.
tarkoitin kyllä että itselläni myös saman malliset levikset käytössä. ja hyväksi havainnut.. mä olen mieltynyt kulutettuihin ja siksi käytän farkkujani päivittäin milloin missäkin muokatakseni niistä hyvät bilefarkut.joskus nautin tilanteista kun oon tiukat farkut jalassa ja kumpparit,yleisellä pesuhallilla pesemässä autoa,siinä vesi roiskuu ja miehet katselee.tietenkin juon vielä kahvit huoltamon puolella pesun jälkeen.eikä tuu kotonakaan riisuttua kosteita farkkuja.mökillä on tullut käveltyä farkut jalassa järveen,eli jotenkin olen mieltynyt kans märkiin farkkuihin ja leviksiin.mulla on yhdet siististi revityt resut farkut joita kesällä käytän oudolla paikkakunnalla jalassani ravintolassa vieraillessa.
Kävin viikonloppuna baarissa, ja baarin jälkeen pesin farkut suihkun puhtaiksi. Harmi ettei asunnossani ole kylpyammetta, olisin mieluummin kylpenyt farkkujen kanssa. Onneksi kohta on tulossa kesä ja lämpimät vedet keskiyöllä rannalla. :)
pitää kans joku kerta testata suihku..riisutko muut varusteet päältäsi,entä kengät.valuuko haittaavassa määrin vettä lattialle sen jälkeen jos meet muihin tiloihin.
Riisun kengät ja takin pois ennen suihkua.
Farkut (alla stringit), paita/toppi päällä ja sitten suihkuun, kesällä järveen baarin jälkeen.
Asunnossani on parkettilattiat joten valuvan märkänä en voi mennä muihin tiloihin. Joskus riisun paidan ja sukat pois ja odottelen etteivät farkut enää valu. Silloin liikun muuallakin märissä farkuissa, yleensä kesähelteellä, kun on kuuma. Mukavaa viilennystä kuumuuteen ;)
joo mulla on kans parketti lattia mut se on jo muutenkin siinä kunnossa et muutama vesi tippa ei haittaa sillä kuljen melkeimpä aina kengissä.ja jotenkin nautin tulla ulkokengissä sisälle ja hyvin on kaveritkin sen omaksuneet.ja jos baari illan päätteeksi menisin farkuissa suihkuun niin en paljon jälkiä katselisi.
boolia syliin bileissä ja menin näppäränä tyttönä äkkiä suihkuun huuhtelemaan tahran pois ja tahra lähtikin mutta jouduin olemaan märissä farkuissa ja sukkahousuissa loppuillan mutta eipä haitannut ja kuivuihan ne housutkin lopulta.
Moi. Tulee tehtyä aika usein tuota suihkussa oloa farkut jalassa. Samoin uinti on mukavampaa housut päällä. Olen uinut muutamia kertoja nahkahousut jalassa, siinä on jotain..
olen kyllä käynyt mutta en suihkussa.
kaikki muutkin vaatteet päällä? Itse menin suihkuun kaikki vaatteet ( alusvaatteet, sukkahousut, farkut , paitapusero ja liivi) kun tulin kotiin baarista, hetken mielijohteesta, hauskaa!?
käytyä vaatteet päällä suihkussa, viimeksi tänään, pari paitaa, alusvaatteet ja farkut, joiden kanssa useamman kerran, istun tälläkin hetkellä märät farkut jalassa, eiku suihkuu kun uhkaa kuivua.
valkoset farkut suihkussa on kiihottavinta mitä voi olla ja mudassa vielä paremmat =P
kun jouduin uimaan valkoiset farkut jalassa ja alla oli mustat sukkiset, arvatkaa miltä näytti!
Mikäs tuon parempaa...
käynyt suihkussa jakkupuku päällä?
jakkupuvussa mutta hame päällä ja valkoinen paitapusero ja sukkahousut myös oli kun yllätin mieheni...
kun jouduin kaatosateen yllättämäksi kotimatkalla töistä.