Härkämiehet on

kovia selittelemään

kun jäävät toisesta naisesta kiinni, sylettää ajatella että kaikki se mistä ollaan juteltu puhutaan nyt uudelle naiselle, pysykää kaukana härkämiehistä.

5

1738

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nimetön

      Ei se nyt ihan noin taida olla. Ei pidä syyttää härkiä =) Eikös se ole ihan yleistä joka horoskooppimerkille???

      • Härkämiehen kumppani

        Kaikissa merkeissä on omia yksilöitä,mielestäni ei pidä kohdistaa Härkään, et vain he. Härkä on seksuaalinen , mutta on muissakin merkeissä vielä seksuaallisempia...... niin et sillee.


    • härkä on

      aika seksuualinen. Johtuiskohan siitä?

      Fyysinen läheisyys on tärkeää, jos sitä ei saa kotona, sitä haetaan muualta.

      • avioeroa jos

        kerran pitää mennä vieraisiin tai pitää kakkosnaisia.


      • kokenut........

        Minulla tunne että härkä, ja muissa merkeissä onsakki miehiä, ja naisia, jotka eivät vain pysty yhteen naiseen, mieheen. Kun enin hehku häviää, ja vaikka kuinka nainenkin tekisi kaikkea uutta he vain tarvitsevat aika ajoin väliin vierasta. On naisissa kuin miehissä tällaisia. Mulle sanoi 40v pankinjohtaja iskiessään, että olen aina ollut sitten vain enint. pari vuotta yhen kanssa. Höh kysyin;-)... vitsit ku nauratti kun heti tajusin on todella ihmisiä joille se parin kuun, parin vuoden hehku tärkeää. Vaihtavat kaappiin sanoakseni uudet vaatteet. Mutta;-) käyttävät sitä vanhaa vaatettakin joskus välillä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

      ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
      Maailman menoa
      188
      5101
    2. Kukka kuoli ja kukka tappo Kokkolassa?

      Ouluntiellä tapettu nainen torstaina kukka tappo?
      Kokkola
      18
      1792
    3. Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?

      SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka
      Maailman menoa
      63
      1636
    4. Jos mies oikeasti haluaa sinut

      Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois
      Ikävä
      127
      1517
    5. Helena Puolakka laukoo suorat sanat Vappu Pimiän MasterChef -pestistä

      Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Kokenut keittiömestari ja ravintoloitsija Helena Puolakka laukoo suorat s
      Tv-sarjat
      10
      1497
    6. Voiko ryyppäämisellä tienata elantonsa?

      Lassi Kuhlman on rappiostriimaaja. Hän kuvaa omaa päihteiden käyttöään pitkissä somestriimeissä. Katsojat voivat lahjoit
      Maailman menoa
      51
      1175
    7. Ketä ehdotatte seuraavaksi kuntanne johtohahmoksi

      Ei ole teitä riitaisia kehityksen jarruja helppo yrittää kohti valoa ohjata. Siinä on teille pähkinä purtavaksi.
      Lappajärvi
      96
      1084
    8. Persuille 1,8 prosenttiyksikköä laskua. Keskusta meni ohi ja Vasl hengittää niskassa

      Erityisesti työväestö on hylkäämässä persut. https://yle.fi/a/74-20208249
      Maailman menoa
      307
      980
    9. Vasemmistoliitto menossa perussuomalaisten ohi!

      Keskustapuolue meni jo...
      Maailman menoa
      196
      945
    10. Dannyn "ex-käly" Jennika Vikman teki erikoisen ratkaisun!

      Dannyn "ex-käly" Jennika Vikman paljasti uudet kujeet. Hän on mukana kohutussa Sointu Borg & Tyrkyt -realityssä. Jääkö
      Suomalaiset julkkikset
      7
      840
    Aihe