kuka

koneeni vasempaan alanurkkaan tulee nykyään jatkuvasti teksti:"valmis, mutta sivulla on virhe" tai sitten vaan:"virhe sivulla".
1144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

niin sit siihen tulis aika monta funktioo, ketä noi 24: n koodijampot ei oo muistannu kommentoida tai metatextata et siin näkyis monille muille jampoille pelkkää siansaksaa 24: ssa, jos nää selaimet ei tietäis tilastoista, kuin moni muu jamppo ei osaa yhtään htmläää. Six tämmöinen älykäs selain jättää ne funktiot näyttämättä, vaikka se koodijamppo sähläskin sen funktion kanssa, että sais kaikki jampot selvää 24: n tapahtumista. Ei se tilastojen mukaan ihan aina malta olla huomauttamatta, että siinä on mukamas virhe niin kuin sinä onkin. Aika nerokasta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietää miksiköhän kirjoitti:

koneeni vasempaan alanurkkaan tulee nykyään jatkuvasti teksti:"valmis, mutta sivulla on virhe" tai sitten vaan:"virhe sivulla".

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu