Mites onko kellään kokemuksii tuosta suomalaisesta Prof Nordströmin Sairaalasta..? ja minkälainen hintataso on?
Itel alkanu muutamii vuosii takaperin harvenee kutrit kovaa vautia ja tullu tässä mieleen et josko sitä viel sais elvis-kampauksen.. mut näil kutreilla turha yrittää :D
Itel alkanu muutamii vuosii takaperin harvenee kutrit kovaa vautia ja tullu tässä mieleen et josko sitä viel sais elvis-kampauksen.. mut näil kutreilla turha yrittää :D
Vastaukset 2
Vanhimmat
haku toimintoa, täällä on kirjoiteltu paljon kyseisestä aiheesta ja ei aina jaksa toistaa, kun kokoajan kysellään samoja asioita viitsimättä itse käyttää hetkeä aikaa. niin ja soita hinta klinikalta, ei oo vaikeeta.
käytätkö lääkkeitä? finasteridi hidastaa kaljuuntumista, mikäli siis olet mies.
Kaljuuntumiseen käytetään myös rogainea ym. lääkkeitä. Jos menet nyt hiustensiirtoleikkaukseen ja kaljuuntumisesi jatkuu pidempään niin sinulle jää eteen siirretyt hiukset kun oikea hiusraja jatkaa pakenemista kauemmaksi.
Kuinka vanha olet? kauan olet kaljuuntunut?
Koita ensimmäiseksi pistää se kaljuuntuminen kuriin lääkkeillä, mieti vasta sitten leikkauksia.